Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Lilith

Lilith

Matka všech démonů a královna Edomu.

Sezóny 1
2018 - 2019

Lilith byla první ženou Adama a společně žili v Rajské zahradě, dokud nebyla nahrazena Evou. Poté začala mít podezření, že byla prokleta, aby nikdy nemohla mít děti.

Někdy v průběhu svého života se z ní však stane matka, a to Matka démonů. Stala se vládkyní Edomu, což je vlastně peklo.

Zde za ní jednou přišel Valentine, aby u ní nechal svého syna Jonathana, kterému ještě před narozením dával injekce s démonskou krví, aby jej posílil. Lilith Jonathana přijala a ten se tak de facto stal jejím synem, kterého Lilith začala milovat jako svého vlastního. O několik let později se Jonathan vydal na Zemi, kde byl nakonec zabit Jacem Herondalem. Avšak díky své krvi se mu podařilo otevřít bránu do Edomu a dostat se tak zpět k Lilith.

Lilith od té doby pracuje na jeho vzkříšení. Přesune se na Zem a usídlí se na střeše opuštěné katedrály v New Yorku. Zde umístí Jonathana do oltáře a k jeho oživení potřebuje krev z 33 čestných lidí, pozůstatky z mrtvého otce a něčí životní sílu. Pro shánění čestných lidí si Lilith vyvolá Sovího démona, který tyto lidi přemění na démony s cílem zabít někoho, koho milují a následně může být jejich krev použita k rituálu oživení. Soví démon následně získá i Valentineovo tělo a přivede k Lilith Clary. Tu označí démonickou značkou, která pojí Jonathanův život k jejímu. Když přijde Clary na pomoc její kamarád Simon, zaútočí na něj, avšak neuvědomí si, že má Kainovo znamení, které její útok seslalo zpět na ni. Kvůli tomu byla její pozemská forma zničena, avšak před svým zánikem si ještě všimla, že se Jonathanovo tělo pohnulo. Její zničení vyvolalo obrovskou explozi, ve které zmizeli i Jonathan a Clary.

Foto: Freeform

Lilith je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama