Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 192×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Maia Roberts

Maia Roberts

Vlkodlačice, která je pravou rukou Lukea Garrowaye.

Sezóny 2
2017 - 2019

Maia pracuje jako barmanka v Hunter's Moon a je členkou smečky vlkodlaků z New Yorku, které velí Luke Garroway.

Maia vyrůstala v rodině se svým bratrem, který ale brzy zemřel. A jelikož cítila, že jí rodina pohrdá, rozhodla se z domu utéct. V jednu chvíli potkala Jordana Kylea a začala s ním chodit. Nicméně jejich vztah dlouho nevydržel a jako odplatu za to, že se s ním rozešla, ji Jordan, který byl ve skutečnosti vlkodlakem, poškrábal a přeměnil ji. Maia zprvu nevěděla, co se vlastně děje, dokud ji nenašel Luke, který ji všechno vysvětlil a přijal do své smečky.


V New Yorku začala Maia pracovat v baru pro Podsvěťany a začala dělat online kurzy mořské biologie, díky čemuž by se chtěla jednou dostat na univerzitu.

Když začal Valentine vyvražďovat vlkodlaky, rozhodla se Maia, že si to nenechá líbit a bude se účastnit boje proti němu. Maia je Lukeovým nejvěrnějším vlkodlakem a také k němu vzhlíží. Proto se bude účastnit čehokoliv, co jí její vůdce přikáže. Avšak na první místo dává dobro vlkodlaků, takže když se objeví něco, co by vlkodlakům mohlo uškodit (většinou nějaké činy Lovců stínů), vezme Maia záležitosti do svých rukou a nebere ohled na jiné.

Maia se také seznámí s upírem Simonem, a ačkoliv patří mezi nepřátelské druhy, stanou se z nich dobří přátelé a později spolu začnou dokonce randit. Avšak kvůli traumatu ze vztahu s Jordanem se nadále bála většího závazku. Simon jí ale dodává novou jistotu. Když Simon hledá nové bydlení, navrhne mu Maia, aby přijal nabídku na spolubydlení. Když však pozná Simonova nového spolubydlícího, zjistí, že se jedná o jejího bývalého přítele Jordana. A když už nemůže nadále snést, že je v jeho blízkosti, rozhodne se opustit na chvíli město, aby si v hlavě všechno urovnala.

Kvůli své minulosti má Maia problémy s důvěrou a často používá humor a sarkasmus k tomu, aby skryla své pravé pocity. Je zranitelná, a proto se bojí pustit si někoho k tělu.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
baraeliasova

Furt mi jenom leze na nervy…

30.4.2018 | 14:52:11
LeneWillhill

V knižní sérii jsem ji měla ráda, v seriálu mi leze na nervy.

5.4.2018 | 12:02:42
modrinka

Není špatná, ale štve mě jak jí ,,občas,, ujedou nervy :/

5.2.2018 | 17:43:32

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama