Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 192×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Shadowhunters

Seriál Shadowhunters vznikl na základě úspěšné knižní předlohy spisovatelky Cassandry Clare s názvem Nástroje smrti (The Mortal Instruments). Ten­to

Šestidílný příběh byl úspěšný natolik, že inspiroval i tvůrce filmu Město z kostí (The Mortal Instruments: City of Bones), který se do kin dostal v roce 2013.


Pokračování se sice nedočkal, ale v březnu roku 2015 si ho oficiálně vybrala americká televizní stanice Freeform (dříve ABC Family) jako jeden ze seriálů pro seriálou sezónu 2015/2016.


Popis seriálu:

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

Trailer:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VUDU1

Na začiatku sa mi zdalo že musím veľa čítať ale celý seriál gradoval a ja som sa v poslednej sérií nevedela od neho odtrhnúť :-)…za mňa super.

28.12.2022 | 22:47:36
klokan1512

Supr seriál ale škoda že ještě není nadabovaný. Nevíte někdo kdy bude cz dab

2.6.2022 | 15:50:18
Steve23x

Často bych dal postavám nejradši pěstí za jejich dementní a nepochopitelný rozhodnutí + je tam na mě trochu moc romantiky, ale furt seriál parádní.

2.4.2022 | 16:02:58
PStark

Seriál se mi líbil hodně, jen mě překvapilo že prakticky ani jedna z hlavních postav nezemřela, jak je tomu v ostatních seriálech. Nejlepší postava jednoznačně Magnus.

31.8.2020 | 11:03:10
Jiri007

Shadowhunters byl pro mě dobry serial ktery se zabyval nadpřirozenym světem, a byly zastoupeny všechny komunity, zamlouvalo se mi jak tam všichni bojujou za svou věc, jedine co mi přišlo zajimave že Spolek byl Nejvyšši utvar ktery řešil problemy, přece každa komunita by si měla řešit problemy vlastnim zpusobem a ne aby se dodržovali nějake Dohody, nejvice se mi libila Clary, Izzy, Lydie, Camille, Helen a Lilith, mu oblibenec byl Rafael a Jace, a jako par se mi zamlouval Clary a Jace, Rafael a Izzy, a nejlepši zaporak mi přišel Valentyn

redaktor
13.2.2020 | 10:25:08
Quamabe

♥♥♥

23.7.2019 | 11:24:18
CoRnDuCK

Dobrý seriál, ale i tak knihy jsou lepší :)

2.6.2019 | 19:23:48
Terullin

Po přečtení knih mě zajímalo jak to bude vypadat ve filmu. Bohužel film velice zklamal. Tak jsem přešla na seriál, kde mne zajímalo, jestli to bude, alespoň trochu podobné knize. Není to však tak stejné a to mě baví! Líbí se mi, že využívají novodobou techniku narozdil od filmu a knih a je to i více napjaté a neutahane. Prvních pár dílů, však bylo hrozných. Neustálé breceni Clary mě doslovně štvalo. Teď mi ale přijde, že me zase trochu odpuzuje vztah teplousku. Ne že bych je odsuzovala nebo tak něco. To vůbec, ale přijde mi že těch jejich milostných scén je tam víc než hlavních hrdinů jako Clary a ten její. No nic 3. série prostě šokovala a nemůžu se dočkat na další díly! ❤️

6.5.2019 | 21:23:44
elishka31

Super seriál! Mnohem lepší než film… Líbí se mi, co tvůrci vymysleli :-)

8.3.2019 | 12:50:58
Tess.Sha

První série nic moc, ale druhá o dost lepší a třetí téměř perfektní. I když to vypadá výhledově spíš jako pohádka, libi se mi jak tvůrci narozdíl od knihy přeměnili děj a zapojili do něj i jiné knihy od Cas

23.1.2019 | 15:17:34

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama