Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

S03E03: What Lies Beneath

S03E03: What Lies Beneath

Lovci stínů se snaží vypátrat, kdo je novou hrozbou a Jace má podezření, že Jonathan je zpět a stojí za útoky na civilisty. Simon se snaží zjistit, co mu provedla vílí královna. Maryse nečekaně přijíždí do města, a proto se Alec rozhodne uspořádat rodinnou večeři v Magnusově bytě.

sk
3.4.2018
463 000
41 minut

Základní info:

Režie: Amanda Row
Scénář: Alex Schemmer

Hrají: Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Herondale), Alberto Rosende (Simon Lewis), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), David Castro (Raphael Santiago), Will Tudor (Jonathan Morgenstern), Alexandra Ordolis (Ollie), Anna Hopkins (Lilith), Nicola Correia-Damude (Maryse Lightwood), Noah Danby (Russell), Brooks Darnell (Charlie Cooper), Tessa Mossey (Heidi McKenzie), Rosalba Martinni (Rosa), Genevieve Kang (Morgan Young),…

Foto: Freeform

Promo k epizodě

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že večeře u Magnuse byla fakt dobra a to jak Magnus spravil jidlo tak to nemělo chybu i ta večeře se nesla v přatelsekm duchu, Rafaela mi bylo lito ale Izzy tam mohla zustat dele a tež Simon viděl že mu něco je a pořad na nho dotiral, a musim řict že jsem nečekal Jace pod maskou Sovy, jsem zvědav co z toho vyleze

redaktor
3.2.2020 | 22:10:54
Rose2117

Tak tenhle díl byl jízda, Malec a Marysa byli úžasní, nasmála jsem se při jejich scénách. Jediný kaz byl Raphael a Rose, málem mi při jejich scéně ukápla slzička, též ještě mi bylo líto Simona, už se těším na další díl.

9.4.2018 | 11:39:17
olouch02

Jízda pokračuje, moc dobré. Maryse byla skvělá a v té kuchyni Alec s Magnusem to mě pobavilo. Simona je mi líto. Jsem zvědavá jak jim zavaří Heidi. A Pan sova – no to mě dorazilo. Dobrý..už se těším na další díl.

6.4.2018 | 21:57:18
tinush262@azet.sk

H

5.4.2018 | 13:18:19
A.D.

miluju Marissu.. ta scéna mě úplně dojalaa vaření OMG :D <3

4.4.2018 | 21:12:55
loveshadowhunters

Čím dál je to lepší! <3

4.4.2018 | 20:33:13
Chomy/Ema

Moc se povedlo

4.4.2018 | 14:09:01
Mesyas

výborný, výborný a ještě jednou výborný!

4.4.2018 | 13:12:24

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama