Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

dospělá Seelie Queen

dospělá Seelie Queen

Vílí královna ve své dospělé podobě.

Sezóny 1
2019 - 2019

Vílí královna žije už velmi dlouho. Vládne vílímu dvoru, který je skrytý před zraky všech a dá se do něj dostat skrz jezero v Central Parku v New Yorku. Je velmi krásná, ale také záludná a ráda intrikuje.

Vílí královna zprvu souhlasí, že pomůže Lovcům stínů v jejich boji s Valentinem, když si však začne myslet, že jejich boj je předem prohraný, stáhne své víly z této války.

Najde také zalíbení v upíru Simonovi a díky svým intrikám přiměje Clary, aby dokázala, po kom skutečně touží, což není Simon, ale Jace. Navíc Simonovi vyryje do čela Kainovo znamení, které ho chrání před jeho útočníky a které má destruktivní moc.

Vílí královna dokáže měnit svůj věk a tudíž i svou podobu. Díky tomu může ovlivňovat myšlenky a chování těch, s kterými jedná. Občas tak na sebe bere podobu dívenky a někdy podobu dospívající ženy.

Když se ve své nejzralejší podobě potká s Jonathanem Morgensternem, je jím uchvácena a má s ním své vlastní plány, které jí zajistí značnou moc.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama