Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Jordan Kyle

Jordan Kyle

Vlkodlak a Maiin bývalý přítel.

Sezóny 1
2018 - 2019

Jordanova rodina se přestěhoval z Austrálie do USA, když bylo Jordanovi jedenáct let. O několik let později začal žít v New Jersey, kde narazil na Maiu Robertsovou, se kterou začal chodit.

Jordana jednou poškrábe veliký pes, avšak ukáže se, že to byl vlkodlak a Jordan se sám stává vlkodlakem. Stres, který vyvolala jeho první přeměna, ho přiměl k zlosti a agresivitě, které zaměřil na Maiu. Začal být sobecký a přestal podporovat Maiu v jejích snech, což nakonec vede Maiu k rozchodu s ním. Když pak Jordan vidí, že má Maia s někým rande, převládne v něm žárlivost a není schopen kontrolovat svou přeměnu a nakonec poškrábe Maiu, čímž jí promění ve vlkodlaka. Maia ho prosí o pomoc, on ale odtamtud uteče a zmizí z jejího života.

Cítil se totiž zahanben a velmi svého činu litoval. S nadějí, že se vykoupí ze svých činů, se přidal k organizaci zvané Praetor Lupus, která pomáhá čerstvě stvořeným Podsvěťanům s jejich novým životem.

Díky tomu se dostane do kontaktu se Simonem Lewisem, jelikož Luke Garroway kontaktoval Praetor, aby pomohl Simonovi. Jordan Simonovi nabídne spolubydlení, avšak tají před ním, že byl k němu přidělen na jeho ochranu a že ho má pozorovat a pomáhat mu. Když se však dozví, že Simon randí s jeho bývalou přítelkyní Maiou, je už pozdě z toho vycouvat. Později se stane nevyhnutelné a Maia a Jordan se potkávají a rozhodně je mezi nimi napětí. Maia ale chce, aby Jordan dál Simonovi pomáhal a aby neutekl, jako to udělal jí. Jordan se stále o Maiu zajímá, když to ale Maie dojde a sama neví, jaké jsou její city k němu, odjede Maia z města. Jordan se však nadále snaží Simonovi pomáhat.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama