Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 189×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

15 1
7.5.2019

Diskuze /29

Radu_18

Za mně totální pecka..brečím, že je konec.. :( :D :D

7.5.2019 | 12:27:46
tinush262@azet.sk

Tak musím sa priznať že som si poplakala, je mi ľúto že jeden z mojich na

7.5.2019 | 15:20:28
bloody_maniac

je mi strašně líto, že to skončilo.....dou­fám…,že někdy…to nějaká stanice přebere a my se můžeme znovu s tímto seriálem vidět :)

7.5.2019 | 21:26:50
loveshadowhunters

Půl hodiny pláče při sledování a další půlhodina po dokoukání. Dohromady tedy hodina pláče v kuse. + totální mental breakdown (: Yep. Tohle nepůjde.

8.5.2019 | 9:31:55
timidani

BYLO TO KRÁSNÝ MOC JSEM BREČALA ALE NA KONCI JSEM BYLA SKLAMANÁ ZAPOMENOUT NA SVĚT STÍNU NA SVĚT BEZ JACE TOHLE FAKT NE ŠTVĚ MNĚ TO

8.5.2019 | 11:35:15
klicad

Jsem tak trochu dezorientovaná, všude je řečeno že finále má mít 2 1/5 hodiny ale obě dvě avizované epizody na uložto mají dohromady jen 42+60 minut, čerpám ze špatného zdroje???

#7 millie97 #8 olouch02 #14 tominotomino
8.5.2019 | 12:30:29
millie97

#6 klicad: Vůbec jsem si neuvědomila, že to není 2,5 hodiny. Máš pravdu. Všude psali, že to má bát 2,5 hodiny dlouhé. Nevím, proč to zkrátili.

#8 olouch02
8.5.2019 | 13:06:00
olouch02

#7 millie97:
#6 klicad: opravdu to tak psali, není to počítané i z reklamou jestli to teda funguje stejně jako u nás?

8.5.2019 | 13:32:06
Celene

No tak jako první mě nasralo, že slíbili 2,5 hodinové finále a už při stahování prvního dílu se stopáží 45 minut a při stahování druhýho se stopáží 60 minut jsem si říkala, že doufám, že nestahuju nějakou verzi, která bude v půlce useknutá. Nestáhla jsem. Slíbovali dvě a půl hodiny a místo toho dodali hodinu a tři čtvrtě, což se mi zdá bejt jako takový… no, nevím úplně, jak to vyjádřit, ale asi mě chápete. Neměli to do toho proma dávat, když to nakonec nemělo 2,5 hodiny. A teď k hodnocení. 3×21 byl super díl, vtipnej, nejlepší bylo, jak Jace nemohl lhát. Jen mě tam iritovala v každým záběru přehnaně nadržená Seelie Queen. 3×22 mě teda docela nasrali, protože ve finále každej dostal happy ending kromě Clary, což prostě není fér. Zachránila svět tím, že byla odhodlaná použít poslední „zakázanou“ runu na zničení Sebastiana (pro mě bude pořád Sebastian, v knížkách to jméno preferoval i on sám) a DEBILNÍ Raziel se jí odvděčí tím, že z ní udělá civila a nechá ji na všechno zapomenout?! Jako jsem fakt naštvaná, protože Clace si rozhodně zasloužili MNOHEM lepší konec a místo toho dostali dost chabej začátek, kdy Clary byla schopná vyplodit jen chabej úsměv a jeho jméno a ještě Jace s vědomím a zdůrazněním od Simona, že je to proti vůli anděla a že to může udělat věci jenom horší, takže maj fakt „super, SUPER“ vyhlídky. Ježiš, to mě tak sere :( A ještě nikoho nezajímá, co bude teď s vílama? Po tom, co Sebastian zničil Seelie Queen (která se proměnila v děcko po tom, co si to spolu rozdali, což ze Sebastiana dělá tak trochu pedofila…), jsem celou dobu čekala, že bude aspoň nějaká zmínka o tom, že Meliorn bude Seelie King a převezme po ní korunu, ale ani prd. Byl vůbec na tý svatbě? I Lorenzo dostal lepší vyhlídky na budoucnost, už tam chyběl jenom záběr v tom ONE YEAR LATER, jak je šťastnej s blonďáčkem a takhle důležitý postavy utřely. Někdo, kdo by se mnou sdílel moje rozhořčení?

#11 Celene #12 klicad
8.5.2019 | 13:37:42
ChristieParker

Super seriál, velká škoda, že je konec :-( epizody super, ale teda ten konec mohl být lepší. Všem dali pěkný happy end a u Jace s Clary to takhle „odflákly“. A délka mě tedy taky překvapila.

8.5.2019 | 13:38:22
Celene

#9 Celene: navíc zrovna Clary požádala Isabelle, jestli budou parabatai a ona souhlasila, což byla jedna z věcí na kterou jsem se fakt těšila. Sebastian vyvraždil asi hromadu institutů napříč světem, ztratili hodně Shadowhunterů a co si řekne Raziel? „Tak jim ještě jednoho kvalitního seberu, když už tak jich zbylo málo.“ a udělá z Clary civila. Twl, logika jak sviňa. Knižní předloha teda dává větší smysl. I když v seriálu se mi líbí, že Clary zabili mámu (i když to dělá celej děj první série trochu zbytečným…), protože mě srala jak v knížkách, tak i v těch pár epizodách, co se objevila a jak se objevila ve 3×22, tak sem se od první vteřiny modlila, ať hlavně zůstane mrtvá, protože Luke s Maryse jsou prostě perfektní.

#13 klicad
8.5.2019 | 14:04:12
klicad

#9 Celene: cítím s tebou, ale myslím, že neuzavřenost mnoha kapitol a nevysvětlení co bylo dál, společně s hroznou adaptací konce knih do seriálového konce, je přímo úměrná prudkosti ukončení, se kterou se museli potýkat, nikdo neplánoval, že seriál po 3. sérii nezaplatí, celou dobu stavěný na mnohem více sérií, a ve chvíli, kdy byly postaveni před hotovou věc neměli moc možností, jak všechno, co se má státá namačkat promyslet a dovést do konce, protože upřímně, kdyby skončii v půlce byly by jsme ještě naštvanější, tvoje názory jsou super a docela dobře podané, kloubou dolů, ale ačkoliv je to jedna dvě chybějící scény prostě se myslelo na jiné věci. P.S. pozměněné interperetace knihy mě štvali celý seriál, takže to, že o vzpomínky nepřijde Simon ale Clary mě rozhodilo, ale to je tak jediný, co s tím můžem dělat, buďme rádi, že nějaká budoucnost je naznačená, protože všechno jak to známe se za ten rok kompletně změnilo, protože muselo, a všichni víme, že je to alepsoň uzavřené…

8.5.2019 | 15:50:02
klicad

#11 Celene: jo zbavit se Clary byla dost pitomost, ale vždyť si mohla vzpomenout, takže Raziel asi nechal otevřená vrátka ne??? naděje umírá poslední

#15 Celene
8.5.2019 | 15:53:41
tominotomino

#6 klicad: Bohužel se opravdu jedná o 2,5 hodiny i s reklamama. Původně se tak nejspíš mělo jednat o dvě epizody o délce cca 45 minut, ale po té půlhodině navíc si mohli u toho jednoho dílu dovolit dát 15 minut navíc k epizodě a dalších 15 minut nechat na reklamu. :(

#15 Celene
webmaster
8.5.2019 | 16:04:10
Celene

#14 tominotomino: OMG, kdo kdy viděl prezentovat někde stopáž včetně času reklam? To je hrozná pitomost :D To už mi dává větší smysl sečíst to s epizodou 3×20 a budou z toho 2,5 hodiny

#13 klicad: No jako chápu, že je tlačil čas, ale půl minutu pro uzavření vílího dvora si vyhradit mohli, když víme i to, že Raphael půjde do kláštera. U Simona ztráta vzpomínek dávala smysl, u Clary vůbec. Otevřený vrátky mi v tuhle chvíli přijdou celkem zbytečný, protože když se televize rozhodla, že se jim seriál nevyplatí v době svý největší popularity, tak šance, že ho obnoví za 2,3 roky či 5 let je podle mě už nulová, bohužel už nadešel čas, kdy bysme se měli podívat pravdě do očí a smířit se s tím, že tímhle pitomým záběrem to prostě celý hasne. :/ Navíc herci se mezitím upíšou k jiným projektům a asi těžko by najednou nějakým zázrakem všichni měli několikaměsíční volno v rozvrhu, aby naskočili po X měsících, letech na 4. sérii Shadowhunters. Jediný, co mě trochu uklidňuje je, že na podzim vyjde v češtině třetí díl Temných lstí a postavy z 6. díly knihy jsou pořád ve hře. Což, když se teď na tím zamyslím, tak kdyby televize po X měsících či letech našla prostředky na obnovení, měli by pokračovat rovnou s Temnými lstmy a kdo by chtěl z originálního castu, objevoval by se pouze jako vedlejší postava po boku hlavních postav, které byly vedlejší v 6. knize, stejně tak jako jsou hlavní postavy z celé série Nástroje smrti vedlejšími až chvílemi přímo okrajovými postavami v sérii Temné lsti. Ale vždycky, když se po X stránkách objeví původní postava z Nástrojů smrti, skáču nadšením.

#18 olouch02
8.5.2019 | 16:51:55
JustLucy

Tak strašně špatně se mi s tím seriálem loučí, prožívala jsem knížky, film a právě i seriál. Jsem hrozně ráda, že jsem mohla překládat všechny tři série, i když tedy na Edně jsem jen rok. Líbí se mi, že ten konec je tak nějak pořád na půl otevřený, že by se pořád dalo točit dál :)

#27 Hefoo
9.5.2019 | 17:06:36
freezebra

Konec vzali opravdu hopem. Johnatan je mrtvej, nikdo to neřeší, královna víl je mrtvá, nikdo to neřeší, co říká Marysa na to, že Luke je zase lovec stínů? Nehledě na to, že i když mě Clary a Jace bavili ze všech dvojic asi nejmíň, tak si zasloužili happy end, stejně jako ostatní, zvlášť pro to, že nebyl čas to dál rozvinout. A další gayčaroděj?? Really?? Nic proti, ale už by tam gay-lesbian párů víc, než těch normálních…

9.5.2019 | 20:57:08
olouch02

#15 Celene: chápu tvoje rozhořčení, ale myslím že tvůrci splnily co slíbily. Že to bude působit uzavřeně ale zároveň budou mít kde navázat při pokračování. Jasně nebyl to pro Clary a Jace klasickej happy end ale už jenom to že ho viděla i když neměla a že jí přišel povědomej a znala jeho jméno naznačuje při troše fantazie že je to na dobré cestě a že o ní nepřišel. Oni dva to nikdy neměly nijak jednoduchý i v knihách pořád museli něco překonávat. Prostě bylo na prd že nedostaly dost času na to aby nezůstalo tolik nezodpovězených otázek. Někde bylo psáno že mají v ,,šuplíku dost materiálu" tak třeba se zadaří.. Taky se těším na další díl Temných lstí a ted když to tedy skončilo tak ještě víc. Zajímalo by mě jestli ten konec rozpoutá nějaký šílenství stejně jako oznámení že seriál končí 3 sérií ..

10.5.2019 | 0:16:26
betusa

Koniec som ešte nevidela lebo nie som schopná dopozerať asi 15 časť …normálne má nasrali s tým seriálom …knihy milujem ..film som videla ale seriál úplne opačne …Dom a Kat žiadna chémia vaaa

10.5.2019 | 16:36:02
betusa

A ako čítam vaše komentáre o Tom konci ani neviem či chcem dopozerať koniec -_- keď som sa dozvedela že bude seriál strašne som sa tešila ale…pokazili mi celý seriál …a viem viem seriál (film) sa nikdy nemôže porovnávať z knihou ale aspoň mohli ten koniec urobiť podľa knihy amen ✌️

10.5.2019 | 16:39:06
janka55

Je mi hrozně lito jak to skončí po

11.5.2019 | 1:27:38
janka55

Pro Clary a Jace ale taky jsem ráda,že ten konec nechaly takovy třeba se dočkáme pokračovaní i když to moc nevypadá -na druhou stranu pokud seriál nebude už ten konec mohly nechat jiný aby konečně Clary a Jace byli spolu.Vždy musely neco řešit nikdy nebyli štastní a to je natom to nejhorší a taky nechapu proč musela zapomenout Clary na všechno když se s Jacem tak milovaly. Tento seriál mi bude hrozně moc chybět.

11.5.2019 | 1:36:18
janka55

Taky mě stím koncem docela dost naštvaly myslim si že po tom všem čím si prošla Clary a Jace tak si konec zasloužily jiný kež by se stal zázrak a bylo by pokračovani,a to že zmiñka o vilach taky nic to mě také naštvalo stejňe nechapu ten konec ona pro lovce stinu obětovala tolik a nakonec je zní jen civil.Smutné opravdu musel by být zázrak aby bylo pokračovaní!!!!

11.5.2019 | 1:47:24
Change

Eeeh. Ani mi tak nevadí, že to skončilo, ale jak to skončilo. Samozřejmě mi bude Shadow World chybět, jak svině, ale mohli to ukončit lépe. (Kdyby jste mi sem mohl prosím někdo napsat jaký byl konec v knize, byla bych strašně moc ráda). To že Clary se stávala civilem, bylo strašně smutný. Nakonec, když uviděla Jace, jsem si řekla YES ona ho vidí… Jenže tím seriál skončil. Nechápu proč. Když už tam Clary mluvila s Izzy o parabatai poutu… Měli to ukončit třeba tak, že když už se takhle s Jacem střetli, tak ji měl dovést do institutu… Nevím zda jen dostala zrak, či si začala úplně vzpomínat a stávala se zase lovcem, pokud se stávala zase lovcem tak ji měl dovést do institutu za ostatními, a měli to ukončit všichni společně, třeba obřadem parabatai… A ne takhle…

#25 olouch02 #29 Celene
11.5.2019 | 8:34:39
olouch02

#24 Change: no konec je asi tak : všichni sedí myslím u jezera jako Izzy se Simonem Alec s Magnusem, Maia a Bat, samozřejmě Clary a Jace, Jsou štastní v knize je naznačeno že po temné válce spolek odhlasoval Studený mír to bylo hodně omezující pro víly(trest za pomáhání Jonathanovy ), Rafael mrtev, Jocelyn je s Lukem, Max mrtev. Takže asi tak, kniha tak skončit musela protože autorka už začala psát novou trilogii s novýma postavama kde se ovšem samozřejmě občas mihnou i naši staří známí. Moje konspirační teorie je že ten konec udělaly tvůrci seriálu takhle a čekaj jestli se někdo chytne a bude ochotnej točit dál. :-)

#26 Change
11.5.2019 | 9:39:37
Change

#25 olouch02: Díky moc za odpověď :)

11.5.2019 | 14:11:24
Hefoo

#16 JustLucy: @JustLuci dakujeme vsetci za preklad.

Az dnes som sa odhodlal dopozerat tento serial, ktory tak milujem. Mam rozpacite nazory. Myslel som, ze Raziel odoberie LEN moc vytvarat angelic runes ktore dokazu a poznaju len andele a nie, ze sa z nej stane civil…wtf? To ma hodne nastvalo a bol som z toho smutny na hrane, ze som skutocne chcel zacat becet.

Sizzy: KONECNE! Cakal som na to od prvej serie a dockal som sa. Izzy a Simon (ja sa tiez volam skutocne Simon :D ) sa k sebe hodia, chemia medzi nimi mi pride este vacsia medzi Jacom a Clary a som rad, ze Simon konecne nato skocil a dopriali nam snimi par krasnych scenok <3

Za Aleca a Magnusa som rad. Priznam sa, e tento serial mi trocha zmenil nazor na homopohlavne pary. Bol som vzdy proti tomu, mal som nato konzervativne nazory ale po zhliadnuti tohto serialu sa ten nazor trocha zmenil ale do akej miery este neviem.

Luke je opet Shadowhunter a to sa mi lubilo! Skoda, ze sme nevideli ako to Marisa zobrala ale asi v pohode vzhladom na scenu Alec + Luke na konci.

Ale to s tou Clary a Jacom – to si Jace nezaslusil a ani Clary. Ved preboha zachranila svet od Jonathana aby nezabil nevinnych ludi dalsich!! Nechapem…

Vdaka bohu za ten OTVORENY koniec. Aspon mala nadej zasvietila. Myslite si, ze to spravili schvalne a ze by sa niekto toho chytil? Keby sa tak stalo tak by som od stastia neviem co urobil keby sa toho chytila nejaka stanica.

11.5.2019 | 17:52:16
mudr.scorpion

Serial to byl dobry, cele 3 serie me bavily, az na posledni 2 dily. Ty se teda tezce nepovedly. Ten pláč poloviny [nejspise pubertalniho] osazenstva tu docela nechapu, smutny to sice bylo, ale ne proto co se tam delo ale proto, jak ty posledni dve epizody byly spatny. Napred behem minuty zkoncuji s Lilith, ktera byla nejspis v zivotni forme, pak bez sebemensiho stresu zachrani horici Isabelle aby pak behem 2 minut zatocili s Jonathanem, kterym nas strasili celou 3.serii…prakticky cela zapletka vyresena v 5ti minutach :D Ehm, no, thanks, zaver toho serialu byl fakt vysmech.

14.5.2019 | 23:40:23
Celene

#24 Change: hlavně v knížkách přišel o paměť Simon výměnou za to, že se Magnusovi vrátila nesmrtelnost a na všechno zapomněl, ale všichni ho po očku sledovali a Simon si pak začal kousek po kousku vzpomínat, ale prvně nepoznával ani Izzy, ale nakonec se mu to vrátilo. Protože Sebastian povraždil moc Lovců stínů, najednou jim byl Valentýnův původní plán dost dobrej a nebyl jim proti srsti a vybírali si civili, kterým dali napít z poháru a udělali z nich Lovce stínů a stejně tak ze Simona, který se pak stal parabatai Clary.

22.5.2019 | 11:09:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama