USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny |
Freeform
| 42 minut
Netflix
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)Magie čarodějů je narušená přítomností démona. Izzy a Luke se snaží vypátrat informace týkající se nedávných sérií posednutí.
Režie: Peter DeLuise
Scénář: Peter Binswanger
Foto: Freeform
Dobrý díl, musim říct že to dvojite rande nemělo chybu a to jak se tam snaželi neplest se tak jim to moc dobře nešlo, Jaceovy vize jsou fakt zajimave a jsem zvědav jestli z toho něco bude, jinak Simon byl na konci fakt zajimavy, jsem zvědav co z toho bude.
Malec nikdy nezklame, jinak epizoda v pohodě, několikrát jsem se zasmála a konec pěkně epicky zakončený. Jen tak dál =)
To byl skvělý díl, trapný dojatý rande bylo surový, no a Alek ss Magnusem jako vždy nejlepší, Lorenzo mi přijde jako správný slizoun
…to byla tedy jízda! v první řadě klobouk dolů za rychlost s jakou to JustLucy přeložila. Jinak Alec s Magnusem u Lorenza perfektní, Alec jako odvaděč pozornosti nemá konkurenci :-), rande – správně trapný Maia je skvělá a Simon s tím znamením …to bude ještě zajímavé, Prostě dobrej díl dávám plnej počet není nač čekat.
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.