Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Jocelyn Fairchild

Jocelyn Fairchild

Matka Clary a bývalá Lovkyně stínů.

Sezóny 3
2016 - 2019

Jocelyn Frayová, jak si v současné době Jocelyn říká, žije v New Yorku se svou dcerou Clary. Vede obchůdek se starožitnostmi, kde pracuje její kamarádka Dot. Avšak má před Clary obrovské tajemství. Jocelyn je bývalá Lovkyně stínů, která se před tímto světem nyní schovává a Clary se před ním snaží chránit.

Jocelyn, tehdy se jmenovala Fairchildová, byla jedním z nejlepších Lovců stínů své generace. Byla členkou skupiny lovců, která si říkala Kruh. Tuto skupinu vedl Valentine Morgenstern, za kterého se později Jocelyn provdala, a také její kamarádi Luke a Hodge. Zprvu věřila tomu, že má Kruh čisté záměry, ale Valentine začal být radikální a porušoval Dohody stanovené mezi Lovci stínů a Podsvěťany. V té době byla s Valentinem těhotná a niž by o tom věděla, píchal Valentine do plodu dítěte démonní krev, aby jejich potomky posilnil. Narodil se jim Jonathan Christopher a Jocelyn si brzy uvědomila, že je s tímto dítětem něco v nepořádku.

Jocelyn otěhotněla ještě jednou a tentokrát Valentine dávkoval jejich dítě andělskou krví. Když se situace v Kruhu vyhrotila, rozhodla se těhotná Jocelyn uprchnout a vzala s sebou i Pohár smrti. Většina lidí si myslela, že Jocelyn pravděpodobně zemřela. Valentine dokonce nafingoval svou a synovu smrt, aby věřila, že je jejich syn mrtvý. Jocelyn uprchla do New Yorku, kde si změnila jméno na Frayovou a porodila dceru Clary, před kterou tajila jejich původ a když se k nim dostalo něco ze Stínového světa, vždy požádala čaroděje Magnuse Banea, aby na to Clary vymazal vzpomínky. Takhle žila po dlouhých osmnáct let.

Když jednou Clary přišla domů a oznámila matce, že se dozvěděla o Stínovém světě, zjistila Jocelyn, že jí jsou v patách členové Kruhu. Podařilo se jí zachránit Clary a aby ochránila sebe a lokaci Poháru smrti, vypila lektvar, který ji uspal. Následně byla Jocelyn převezena do Černobylu, kde se ukrývá Valentine. Clary společně s dalšími lovci a Lukem se ji mezitím snaží vypátrat, což se jim nakonec podařilo a Magnus byl schopný Jocelyn probrat. Brzy poté je však Institut napaden jedním Valentineovým démonem a Jocelyn je jednou z padlých obětí.

  • Mladou verzi Jocelyn Fairchildové hraje herečka Susanna Fournier.

Foto: Freeform

Jocelyn Fairchildová je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Clarissa Adele Fairchild

Maxim je perfektná Jocelyn ale asi mám radšej Lenu Headey (Jocelyn vo filme)

2.11.2016 | 19:01:30

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama