Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Hodge Starkweather

Hodge Starkweather

Trenér Lovců stínů v newyorském Institutu.

Sezóny 2
2016 - 2017

Hodge je Love stínů, který pracuje v newyorském Institutu. Zde trénuje mladé lovce bojovat se zbraněmi.

Hodge byl kdysi členem Valentineova Kruhu. V té době se přátelil s Jocelyn Fairchildovou. Po Povstání svých činů litoval, avšak trestu se nevyhl. Byl vykázán z Idrisu a musel celý zbytek svého života strávit v Institutu v New Yorku, který nesmí nikdy opustit. Na krku má runu, která ho zraňuje kdykoliv, kdy mluví u činech Kruhu.

Když jeho žák Jace Wayland přivede do Institutu Clary, Jocelyninu dceru, je Hodge znepokojen, že Valentine a jeho stoupenci Jocelyn unesli. Navzdory bolesti z runy řekne Clary vše, co o Kruhu ví a také to, proč nejspíš chtějí Pohár smrti.

Hodge se snaží osvobodit se ze svého trestu. Proto se s Valentinem domluví, že mu dá Pohár smrti a on mu na oplátku zajistí svobodu. Po svatbě Aleca LightwoodaLydií Hodge Pohár ukradne, Valentine mu odebere runu potrestání, a předá Pohár Valentineovi. Jeho zrada je brzy objevena a lovci jej začnou hledat. Najde ho společně Jace s hrstkou vlkodlaků, a utkají se v boji. Jace Hodgeovi usekne ruku a málem by ho i zabil, kdyby nezasáhl Alec. Hodge je odvezen do Města kostí, kde je souzen. Později je ve vedlejší cele uvězněn Jace, kterého však přijde vysvobodit Valentine. Když prosí o záchranu Hodge, Valentine jej zabije.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Clarissa Adele Fairchild

Podľa mňa sa Jon nehodí na roľu Hodgea. Hodge má byť vo veku rodičov hlavných postáv, tento vyzerá byť len o málo starší ako hlavne postavy.

2.11.2016 | 18:52:03
Barbra06

Ať si říká, kdo chce, že v knize byl Hodge stejně mladý, je to blbost a nesedí mi tam. Souhlasím, že to má být někdo, kdo je jejich učitel, čili ztělěsnění respektu atd. Jelikož je herci třicet, stejně jako většině představitelům lovců, tak mezi ně zapadne a chybí tam ta určitá nadřazenost nad ostatními. Já třeba neměla problém s filmovým Hodgem, pravda, neuměla jsem si ho představit, jak bojuje v jeho věku, ale rozhodně jsem si ho vryla do příběhu víc, než tady. Optimální věk by byl někdo třeba v Lukově věku, není ani starý, ale ani žádný mladík. A navíc pokud jde o herce Hodge, je mi spíš protivný.

1.8.2016 | 18:18:51
Makkina

Rozhodně jsem si představovala někoho staršího. Přece jen, má to být jejich učitel. Je to škoda, protože mi tady do té role vážně moc nesedl.

16.7.2016 | 21:20:35
liwinuska

Rozhodne oveľa lepší Hodge ako vo filme … len škoda že mám v seriáli tak málo priestoru … jedna z TOP postáv

30.3.2016 | 10:16:37
Clarissa  Fairchild-Morgenstern

Tento Hodge sa mi nepáči… má vyzerať staršie a popri tom vyzerá len o pár rokov starší ako hlavné postavy.

29.2.2016 | 13:47:19

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama