Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Hodge Starkweather

Hodge Starkweather

Hodge Starkweather

Trenér Lovců stínů v newyorském Institutu.

Sezóny 2
2016 - 2017

Hodge je Love stínů, který pracuje v newyorském Institutu. Zde trénuje mladé lovce bojovat se zbraněmi.

Hodge byl kdysi členem Valentineova Kruhu. V té době se přátelil s Jocelyn Fairchildovou. Po Povstání svých činů litoval, avšak trestu se nevyhl. Byl vykázán z Idrisu a musel celý zbytek svého života strávit v Institutu v New Yorku, který nesmí nikdy opustit. Na krku má runu, která ho zraňuje kdykoliv, kdy mluví u činech Kruhu.


Když jeho žák Jace Wayland přivede do Institutu Clary, Jocelyninu dceru, je Hodge znepokojen, že Valentine a jeho stoupenci Jocelyn unesli. Navzdory bolesti z runy řekne Clary vše, co o Kruhu ví a také to, proč nejspíš chtějí Pohár smrti.

Hodge se snaží osvobodit se ze svého trestu. Proto se s Valentinem domluví, že mu dá Pohár smrti a on mu na oplátku zajistí svobodu. Po svatbě Aleca LightwoodaLydií Hodge Pohár ukradne, Valentine mu odebere runu potrestání, a předá Pohár Valentineovi. Jeho zrada je brzy objevena a lovci jej začnou hledat. Najde ho společně Jace s hrstkou vlkodlaků, a utkají se v boji. Jace Hodgeovi usekne ruku a málem by ho i zabil, kdyby nezasáhl Alec. Hodge je odvezen do Města kostí, kde je souzen. Později je ve vedlejší cele uvězněn Jace, kterého však přijde vysvobodit Valentine. Když prosí o záchranu Hodge, Valentine jej zabije.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Clarissa Adele Fairchild

Podľa mňa sa Jon nehodí na roľu Hodgea. Hodge má byť vo veku rodičov hlavných postáv, tento vyzerá byť len o málo starší ako hlavne postavy.

2.11.2016 | 18:52:03
Barbra06

Ať si říká, kdo chce, že v knize byl Hodge stejně mladý, je to blbost a nesedí mi tam. Souhlasím, že to má být někdo, kdo je jejich učitel, čili ztělěsnění respektu atd. Jelikož je herci třicet, stejně jako většině představitelům lovců, tak mezi ně zapadne a chybí tam ta určitá nadřazenost nad ostatními. Já třeba neměla problém s filmovým Hodgem, pravda, neuměla jsem si ho představit, jak bojuje v jeho věku, ale rozhodně jsem si ho vryla do příběhu víc, než tady. Optimální věk by byl někdo třeba v Lukově věku, není ani starý, ale ani žádný mladík. A navíc pokud jde o herce Hodge, je mi spíš protivný.

1.8.2016 | 18:18:51
Makkina

Rozhodně jsem si představovala někoho staršího. Přece jen, má to být jejich učitel. Je to škoda, protože mi tady do té role vážně moc nesedl.

16.7.2016 | 21:20:35
liwinuska

Rozhodne oveľa lepší Hodge ako vo filme … len škoda že mám v seriáli tak málo priestoru … jedna z TOP postáv

30.3.2016 | 10:16:37
Clarissa  Fairchild-Morgenstern

Tento Hodge sa mi nepáči… má vyzerať staršie a popri tom vyzerá len o pár rokov starší ako hlavné postavy.

29.2.2016 | 13:47:19

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás