Shadowhunters Lydia Branwell

Lydia Branwell

Lydia Branwell

Lovkyně stínů, kterou Spolek pošle do New Yorku vést Institut.

Sezóny 2
2016 - 2017

Lydia byla kdysi zasnoubená, avšak skupinka démonů, které pomáhal i čaroděj, napadla jejich skupinu lovců a její snoubenec John byl zabit. Lydia se za to vinila, neboť byla proti mučení onoho čaroděje, aby z něj získali informace.

Když se Spolek dozví, že se vrátil Valentine Morgenstern, je Lydia poslána do New Yorku, aby pomohla manželům Lightwoodovým s řízením Institutu, protože jim Spolek nyní nemůže plně důvěřovat kvůli jejich bývalému spojení s Valentinem. Ačkoliv Lydia chce řídit Institut, nelíbí se jí styl, jakým bylo Lightwoodovým odebráno jejich postavení. Později jí Alec navrhne, aby se vzali, díky čemuž on zachrání pověst rodiny a ona bude mít partnera, s kterým bude moct řídit Institut. A Lydia souhlasí.


Lydia má však potíže s řízením Institutu, jelikož jí zde mnoho lovců nedůvěřuje a nerespektuje, většinou když musí učinit nějaké těžké rozhodnutí, třeba jako výslech nějakého Podsvěťana, při kterém už nechce opakovat své předešlé chyby.

Když nastal den Lydiiny a Alecovy svatby, objeví se v polovině obřadu čaroděj Magnus Bane a Lydia si všimne, že Alec ve skutečnosti nechce ji, ale Magnuse, a nechá Aleca jít, protože chce, aby šel za svým štěstím. Když Institut napadne jeden z Valentineových démonů, je Lydia zraněná a je následně odvezena do Idrisu, aby ji zde lékaři vyléčili. Její post hlavy Institutu převezme Victor Aldertree.

Lydia se jednou zmíní, že je vzdáleným příbuzným Clary a Jocelyn Fairchildových.

Foto: Freeform

Lydia Branwellová je:

  • bývalou snoubenkou Johna Monteverdeho
  • bývalou snoubenkou Aleca Lightwooda
  • potomkem Henryho Branwella

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás