Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S03E19: Aku Cinta Kamu

S03E19: Aku Cinta Kamu

S03E19: Aku Cinta Kamu

Jace jde do utajení, aby zachránil Clary před Jonathanem. V Institutu se Isabelle, Simon a Luke snaží co nejrychleji najít způsob, jak přerušit pouto mezi Clary a Jonathanem. Dokáže Isabelle s krátícím se časem nalézt řešení dříve, než bude Jace odhalen?

cz sk
22.4.2019
318 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Clary je na temne straně fakt zajimava a s Jonathanem jako dvojka na cestě zločinu jsou fakt zajimavy, jsem zvědav jak dlouho jim to vydrži a jsem zvědav jak se dostane zpatky k Jaceovi, protože ti dva jsou nejlepši spolu, a Simon a Izzy jsem zvědav jestli z toho něco bude, upřimně bych ji radši viděl s Rafaelem, a to že Jordan vzal to serum na to jsem zvědav jak bude Maia reagovat, a Asmodeus je fakt dobry manipulator že dokazal ziskat Magnuse.

11.2.2020 | 21:56:13
IvanaG15

Už som dúfala, že v tomto diele konečne bude Sizzy, prečo ich vždy musí niekto/niečo vyrušiť ??? Dúfam, že Asmodea niekto pošle späť do pekla. A to, ako Clary poslala Jacea späť do inštitútu, bolo fakt úžasné, to sa tak často nevidí.

26.4.2019 | 18:36:25
Leksa kom Trikru

Souhlasím ,nic moc …ale víme jak to všechno nakonec skončí …Ašmodaje Magnus odhalí a vrátí se k Alekovi ,Issi bude se Simonem a Clary bude s Jacem…Jonatana zabijou. Vlkodlačice bude s tím vlkodlakem a Luk bude s mámou Lightwoodovou­…Nečetl jsem knihy ,ale všechno tomu nasvědčuje ,jak se to tam rozpárovalo…As­modaje možná zničí nový meč Glorious ,což bylo v té vizi co dal tenkrát Ithuriel Clary a Jacovi…nějak tak to bude.....To sérum na přeměnu na člověka dají třeba asmodajovi ,nebo Lilith ,kdo ví :D Možná ho dají tomu nejvyšímu čarodějovi jako ,,poděkování"

26.4.2019 | 0:23:27
olouch02

Sizzy pořád někdo ruší sakra takže zase nic, musíme hold vydržet až do konce:-). Asmodeus je hustej dostat se k synovy přes bolest kterou mu sám způsobil, je to liška podšitá ten taťka. Parádní bylo jak Clary hodila Jace tím portálem do institutu :-). A Jordan,? Bude chtít Maia to sérum..? Hádám že nakonec ne.

25.4.2019 | 23:53:05
Billy the Kid

tak sizzy zase nic moc, hnedka jak jsem viděl vlajku tak jsem věděl oč běží, díl spíše průměrný, ale i tak …

23.4.2019 | 18:24:15

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 179×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás