Shadowhunters S03E19: Aku Cinta Kamu

S03E19: Aku Cinta Kamu

S03E19: Aku Cinta Kamu

Jace jde do utajení, aby zachránil Clary před Jonathanem. V Institutu se Isabelle, Simon a Luke snaží co nejrychleji najít způsob, jak přerušit pouto mezi Clary a Jonathanem. Dokáže Isabelle s krátícím se časem nalézt řešení dříve, než bude Jace odhalen?

cz sk
22.4.2019
318 000
42 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
IvanaG15

Už som dúfala, že v tomto diele konečne bude Sizzy, prečo ich vždy musí niekto/niečo vyrušiť ??? Dúfam, že Asmodea niekto pošle späť do pekla. A to, ako Clary poslala Jacea späť do inštitútu, bolo fakt úžasné, to sa tak často nevidí.

26.4.2019 | 18:36:25
Leksa kom Trikru

Souhlasím ,nic moc …ale víme jak to všechno nakonec skončí …Ašmodaje Magnus odhalí a vrátí se k Alekovi ,Issi bude se Simonem a Clary bude s Jacem…Jonatana zabijou. Vlkodlačice bude s tím vlkodlakem a Luk bude s mámou Lightwoodovou­…Nečetl jsem knihy ,ale všechno tomu nasvědčuje ,jak se to tam rozpárovalo…As­modaje možná zničí nový meč Glorious ,což bylo v té vizi co dal tenkrát Ithuriel Clary a Jacovi…nějak tak to bude.....To sérum na přeměnu na člověka dají třeba asmodajovi ,nebo Lilith ,kdo ví :D Možná ho dají tomu nejvyšímu čarodějovi jako ,,poděkování"

26.4.2019 | 0:23:27
olouch02

Sizzy pořád někdo ruší sakra takže zase nic, musíme hold vydržet až do konce:-). Asmodeus je hustej dostat se k synovy přes bolest kterou mu sám způsobil, je to liška podšitá ten taťka. Parádní bylo jak Clary hodila Jace tím portálem do institutu :-). A Jordan,? Bude chtít Maia to sérum..? Hádám že nakonec ne.

25.4.2019 | 23:53:05
Billy the Kid

tak sizzy zase nic moc, hnedka jak jsem viděl vlajku tak jsem věděl oč běží, díl spíše průměrný, ale i tak …

23.4.2019 | 18:24:15

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás