Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Robert Lightwood

Robert Lightwood

Robert Lightwood

Otec sourozenců Lightwoodových.

Sezóny 3
2016 - 2019

Robert je manželem Marysy Lightwoodové a společně vedou Institut v New Yorku. Mají tři děti – Aleca, Isabelle a Maxe. On a Maryse před několika lety adoptovali Jace Waylanda, kterému zemřeli jeho rodiče.

Robert i se svou ženou byli kdysi členy Valentineova Kruhu a byli mu loajální. Když si ale uvědomili, že je Kruh odsouzen k porážce, opustili jej a před Spolkem litovali svých činů. Na oplátku slíbili, že budou do konce života sloužit Spolku, a byli oba omilostněni.


Robert tráví s Maryse a jejich nejmladším synem Maxem spoustu času v Alicante, a proto nechávají Institut v rukou svých starších dětí. Robert si je zejména blízký se svou dcerou Isabelle, která k němu vzhlíží. Robert se ale v Alicante sblíží s Annamariou Highsmithovou, se kterou začne mít poměr, o čemž se Isabelle dozví, ale nikomu nic neřekne.

Když se na scéně opět ukáže Valentine, jsou Lightwoodovi zbaveni velení Institutu, jelikož s ním mají jistou minulost a Spolek nechce ohrozit newyorský Institut. Maryse brzy poté zjistí, že ji Robert podvádí a nakonec se rozvedou. Když Spolek začal vznášet nové tresty pro bývalé členy Kruhu, nebyl Robert zbaven run jako jeho žena, ale byl přidělen do Institutu v Los Angeles, kam s sebou vzal i syna Maxe.

Foto: Freeform

Robert Lightwood je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás