She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
51/100 - 77×

She-Hulk: Attorney at Law(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Tatiana Maslany (She-Hulk), Jameela Jamil (Titania), Ginger Gonzaga (Nikki Ramos), Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil), Josh Segarra (Augustus Pugliese), Brandon Stanley (Leapfrog), Renée Elise Goldsberry (Mallory Book), Rhys Coiro (Donny Blaze), Patty Guggenheim (Madisynn King), Griffin Matthews (Luke Jacobson), Patti Harrison (Lulu), Steve Coulter (Holden Holliway)

Původně měl v seriálu být padouch z připravovaného pokračování Captain America

Původně měl v seriálu být padouch z připravovaného pokračování Captain America

Tvůrkyně Jessica Gao prozradila, že původně chtěla zahrnout do seriálu She-Hulk: Attorney at Law připravovaného padoucha z filmu Captain America: New World Order. O této postavě se už hodně spekulovalo od poloviny seriálu.

6 1
21.11.2022

Jessica Gao v rozhovoru pro ComicBook po finále seriálu prozradila, že She-Hulk: Attorney at Law téměř zahrnoval padoucha z filmu Captain America: New World Order, Vůdce. Tvůrkyně přiznala, že si nepamatuje, jak nakonec padly plány na to, aby se v seriálu objevila postava Tima Blakea Nelsona, ale že její původní návrh seriálu s ním počítal.

V mém původním návrhu jsem tam Vůdce měla. Jen jako možnost, jako návrh, víte? Ale opravdu si nepamatuju, proč byl vyškrtnut. Nevzpomínám si, jestli byl vyřazen organicky, protože jsme prostě přišli s jinými věcmi, nebo jestli nám řekli ne. Upřímně si to nepamatuju. Ale uvažovalo se o tom, že bychom ho buďto vrátili, nebo udělali nějakou novou verzi Vůdce. Ale opravdu, je to tři roky zpátky a seriál se tak vyvinul, že už si nepamatuju, co se vlastně stalo.

Foto: Marvel

Přestože se ve filmu objevil Tony Stark v podání Roberta Downeyho Jr., je The Incredible Hulk z roku 2008 považován za zapomenutou kapitolu MCU, a to především kvůli přeobsazení Edwarda Nortona Markem Ruffalem, které pramenilo z touhy prvního jmenovaného po tvůrčí kontrole. Některé postavy a dějové nitky tak zůstaly stranou, protože franšíza se nadále rozvíjela jinými směry, včetně obsazení Tima Blakea Nelsona do role Hulkova ikonického úhlavního nepřítele, Vůdce.

Ačkoli se Vůdce nakonec v seriálu neobjevil, nejnovější série MCU znamenala další významný krok v návaznosti zpět na film The Incredible Hulk s návratem Rothova Abominationa. Navíc se v novém filmu Captain America: New World Order objeví jak Nelsonův Vůdce, tak i Thunderbolt Ross, kterého si však nyní po smrti Williama Hurta zahraje Harrison Ford. Ti, kteří si druhý díl MCU užili, budou jistě nadšeni, že se konečně stane kánonem pro celou sérii.

Ocenili byste, kdyby se Vůdce objevil před filmem i v tomto seriálu?

Diskuze /1

Lex Luthor

Kdo ví, co by z vůdce nakonec udělali.

22.11.2022 | 6:23:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Do seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přichází herec, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Letuška. Herec Griffin Matthews se se zprávou pochlubil na svém Instagramu a sám přiznal, že ani v jeho nejdivočejších snech si nemyslel, že se dostane do MCU. Zatím není známo, jakou roli bude hrát.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama