Sleepy Hollow (Ospalá díra) O fanoušcích a třetí řadě

O fanoušcích a třetí řadě

O fanoušcích a třetí řadě

Už je to přes měsíc od finále druhé řady a pomalu dva týdny od oznámení o prodloužení. A tak se představitel Ichaboda Cranea, Tom Mison, rozhodl k těmto událostem také vyjádřit.


13 0
28.3.2015

Připomeňme si, že druhá řada to vůbec neměla lehké. Vzdálila se od té první a na divácké sledovanosti to bylo značně vidět. „Volba padla, byl udán směr, zkoumali jsme charakter postav a tak to bylo. Poznali jsme své hrdiny za jiných okolností a když nyní tyto okolnosti pominuly, můžeme je zase zkoumat z jiného úhlu, vydat se jinou cestou,“ pronesl Tom Mison pro server GiveMeMyRemote. Když byl osud seriálu poměrně nejistý, fanoušci ihned přiložili ruce k dílu. Zakládaly se petice a sociálními sítěmi trendovalo vytoužené #RenewSleepyHo­llow, které nakonec přineslo své ovoce. Takovéto věci samozřejmě lichotí hercově uchu. Dávají mu sílu dál pokračovat.


Jedna událost se však Misonovi navždy vryje do paměti. „Dejte mi nahého Timothyho Busfielda (Ben Franklin) jak pouští draka a budu šťastný člověk. Zkoumat Benjamina Franklina, to je radost.“ :-) Také doufá, že se ho více dočkáme i v následující řadě. „Měl bych jeden vytoužený nápad. Příběh z 18. století o tom, jak Ichabod, Jefferson a Franklin provedou loupež. Hlavně protože bych rád viděl Stevena Webera (Thomas Jefferson) a Tima Busfielda jak se spolu hašteří zatímco vykrádají ten sejf.“ Pro moderního Ichaboda má ovšem střídmější představy, „Myslím, že by měl konečně dostat tu motorku. Rád bych viděl nějaký Ichabbie-mobil, Abbie jak řídí motorku a Ichabod sedí v sajdkáře.“

Už se děly i větší podivnosti, ale myslím, že tuto představu s Tomem sdílíme snad všichni. Co říkáte?

Diskuze /4

Kimberlly

Na tej fotky vyzerá fakt skvelo! :)

#2 ScaryX
28.3.2015 | 18:13:49
ScaryX

#1 Kimberlly: Proto jsem ji tam dal. S krátkými vlasy vypadá snad ještě líp než s dlouhými a i s těmi vypadá perfektně :D Ale hlavně je to nezvyk.

webmaster
28.3.2015 | 18:18:41
fanta2pomeranc

Steven Weber jako Thomas Jefferson byl naprosto skvělý… Ještě mi chybí ale info ve stylu „Ano, vrátí se i Abraham…“. :)

3.4.2015 | 20:54:48
Ella91

Sympaťák, co víc dodat. :)

4.4.2015 | 23:28:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Pokud vás zajímá, z jakých podkladů tvůrci při ztvárnění jezdců apokalypsy ve Sleepy Hollow vycházeli, přečtěte si zajímavý článek čtenářky Jansky právě na toto téma. Dozvíte se, že jezdci apokalypsy jsou biblické postavy popsané v knize Zjevení sv. Jana, jsou čtyři, každý má specifického koně, své předměty a své jméno.

Reklama

Symboly

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

V pilotním díle seriálu si diváci mohli všimnout některých symbolů. Jeden z nich byl na rakvi, ve které byl pohřben Bezhlavý jezdec. Podobný symbol jsme mohli vidět také na týle jeho hlavy (když ji ještě měl na krku) a na bibli, se kterou byl Ichabod Crane pohřben.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Okultismus

Moloch a jeho následovníci

Moloch a jeho následovníci

Velká část mytologie seriálu Sleepy Hollow se točí okolo Molocha, který zde reprezentuje síly, proti kterým bojují hlavní hrdinové. Pojďme si zrekapitulovat, kdo to je a kdo jsou jeho služebníci.

Z historie

Historické reálie 18. století

Historické reálie 18. století

Pokud se zajímáte o historické reálie doby, ve které žil Ichabod, může vás zajímat článek Týnky o jedné z vedlejších postav první série, Banastru Tarletonovi. Tohoto muže jsme viděli v šesté epizodě nazvané Sineater. Na první pohled plukovník britských rudokabátníků, ale na ten druhý démon. Zajímavé na této postavě je, že je inspirována skutečnou historickou postavou.

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlídejte si nás