Sleepy Hollow (Ospalá díra) Režisér pro Sleepy Hollow

Režisér pro Sleepy Hollow

Režisér pro Sleepy Hollow

Režisér Les Wiseman dal přednost Sleepy Hollow před novým remakem Mumie.


1 0
5.8.2013

Zatím nevíme jestli je to dobrá nebo špatná zpráva, ale rozhodně je zajímavá. Režisér Les Wiseman, který se proslavil hororovou sérií Underworld, se totiž rozhodl upřednostnit Sleepy Hollow před očekávaným remakem Mumie (1999). Podle jeho slov se rozhodl odstoupit kvůli časové vytíženosti. Chce se se totiž soustředit hlavně na jeho seriálový projekt, což by pro nás nedočkavé mohla být nakonec ta dobrá zpráva.

Diskuze /2

Ann Taylor

No je to rozhodně dobře. Remake mumie? Prooooč?? Málokdy je remake alespoň stejně dobrý jako originál a mumie navíc není dobrá pro všechny. Každopádně já ji mám ráda a…oni mi ji zprzní? Ale na tenhle seriál se naopak dívat chci, tak ten se snad podaří.

#2 topr harley
redaktor
5.8.2013 | 9:11:46
topr harley

Tak on to nemá být přesný remake. Mají tam být nějaké změny. Má to být temnější, víc hororové a v současnosti. #1 Ann Taylor:

5.8.2013 | 12:01:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav