Sleepy Hollow (Ospalá díra) Sleepy Hollow bylo obnoveno pro 2. sezónu

Sleepy Hollow bylo obnoveno pro 2. sezónu

Sleepy Hollow bylo obnoveno pro 2. sezónu

Kevin Reilly, předseda představenstva společnosti FOX Broadcasting Company, oznámil obnovení Sleepy Hollow pro sezónu 2014/2015. Ukázalo se, že vsadit na tuto kartu se nám vyplatilo. Je to nový koncept, který drží pohromady díky nápaditému psaní a úžasným hercům. Sám se nemůžu dočkat, až uvidím, co všechno nám může nabídnout už tento podzim, a kam nás tahle divoká jízda zavede ve druhé sezóně.

4 0
3.10.2013

Diskuze /2

Ruklashu

Nevíte náhodou, kdy by měla začít??

#2 kyrysar
31.12.2013 | 2:42:17
kyrysar

počítej, že tak v září, dřív ne… otázkou je, zda je dobré mít takovou krátkou sezonu, nebo dlouhou (23 dílů a tak)… ale myslím si, že cesta kratší je i lepší… 23 dílů by byl moc velký sopel :)#1 Ruklashu:

23.1.2014 | 2:02:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Pokud vás zajímá, z jakých podkladů tvůrci při ztvárnění jezdců apokalypsy ve Sleepy Hollow vycházeli, přečtěte si zajímavý článek čtenářky Jansky právě na toto téma. Dozvíte se, že jezdci apokalypsy jsou biblické postavy popsané v knize Zjevení sv. Jana, jsou čtyři, každý má specifického koně, své předměty a své jméno.

Reklama

Symboly

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

V pilotním díle seriálu si diváci mohli všimnout některých symbolů. Jeden z nich byl na rakvi, ve které byl pohřben Bezhlavý jezdec. Podobný symbol jsme mohli vidět také na týle jeho hlavy (když ji ještě měl na krku) a na bibli, se kterou byl Ichabod Crane pohřben.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Okultismus

Moloch a jeho následovníci

Moloch a jeho následovníci

Velká část mytologie seriálu Sleepy Hollow se točí okolo Molocha, který zde reprezentuje síly, proti kterým bojují hlavní hrdinové. Pojďme si zrekapitulovat, kdo to je a kdo jsou jeho služebníci.

Z historie

Historické reálie 18. století

Historické reálie 18. století

Pokud se zajímáte o historické reálie doby, ve které žil Ichabod, může vás zajímat článek Týnky o jedné z vedlejších postav první série, Banastru Tarletonovi. Tohoto muže jsme viděli v šesté epizodě nazvané Sineater. Na první pohled plukovník britských rudokabátníků, ale na ten druhý démon. Zajímavé na této postavě je, že je inspirována skutečnou historickou postavou.

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlídejte si nás