Sleepy Hollow (Ospalá díra) Tři ukázky ze zítřejšího finále Sleepy Hollow

Tři ukázky ze zítřejšího finále Sleepy Hollow

Tři ukázky ze zítřejšího finále Sleepy Hollow

Zítra nás čeká dvouhodinové finále seriálu Sleepy Hollow a možná i díky této velkorysé stopáži uvolnili tvůrci hned tři ukázky. Jedna je humorná, druhá klasicky lekavá a ve třetí uvidíme, jak půjde do tuhého. Těšíte se?


2 0
20.1.2014

V první ukázce se Ichabod nejdříve rozčiluje na téma kapitalismus telefonních společností, abychom zjistili, že to s jeho výhradami proti novému modelu telefonu není tak žhavé.

Thumbnail Play icon

Ve druhé ukázce navštíví Abbie nečekaný host.


Thumbnail Play icon

Ve třetí, nejdelší ukázce, vidíme Abbie, Ichaboda a Henryho řešit situaci, do které se dostali, když se pokoušeli rušit klid mrtvého čaroděj. Obranný mechanismus, který měl zabránit vniknutí na místo jeho posledního odpočinku, zranil Henryho na ruce. Cílem naší trojky bylo získat z hrobu mapu vchodu do Očistce, kde by se Ichabod mohl znovu setkat se svou ženou Katrinou.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Ann Taylor

V tomhle seriálu mám docela problém rozumět Ichabodovi bez titulků, protože na jeho dvě stě let moje angličtina nestačí, ale stejně miluju, když má problém se současnou technikou :D

redaktor
20.1.2014 | 10:44:25
Kothy

Mam to podobne…

20.1.2014 | 10:52:26
Marketka

Taky miluju ty jeho trable se současnou technikou. Za titulky se omlouvám a doufám, že jsem to trochu kompenzovala tím, že jsem vytvořila titulky k tomu parádnímu filmovému traileru na finální epizodu :-)

webmaster
20.1.2014 | 22:24:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Pokud vás zajímá, z jakých podkladů tvůrci při ztvárnění jezdců apokalypsy ve Sleepy Hollow vycházeli, přečtěte si zajímavý článek čtenářky Jansky právě na toto téma. Dozvíte se, že jezdci apokalypsy jsou biblické postavy popsané v knize Zjevení sv. Jana, jsou čtyři, každý má specifického koně, své předměty a své jméno.

Reklama

Symboly

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

V pilotním díle seriálu si diváci mohli všimnout některých symbolů. Jeden z nich byl na rakvi, ve které byl pohřben Bezhlavý jezdec. Podobný symbol jsme mohli vidět také na týle jeho hlavy (když ji ještě měl na krku) a na bibli, se kterou byl Ichabod Crane pohřben.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Okultismus

Moloch a jeho následovníci

Moloch a jeho následovníci

Velká část mytologie seriálu Sleepy Hollow se točí okolo Molocha, který zde reprezentuje síly, proti kterým bojují hlavní hrdinové. Pojďme si zrekapitulovat, kdo to je a kdo jsou jeho služebníci.

Z historie

Historické reálie 18. století

Historické reálie 18. století

Pokud se zajímáte o historické reálie doby, ve které žil Ichabod, může vás zajímat článek Týnky o jedné z vedlejších postav první série, Banastru Tarletonovi. Tohoto muže jsme viděli v šesté epizodě nazvané Sineater. Na první pohled plukovník britských rudokabátníků, ale na ten druhý démon. Zajímavé na této postavě je, že je inspirována skutečnou historickou postavou.

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlídejte si nás