The Big C (Ve znamení raka) S02E13: Crossing the Line

S02E13: Crossing the Line

S02E13: Crossing the Line
26.9.2011
430 000
30 minut

REŽIE: Michael Engler | SCÉNÁŘ: Darlene Hunt

Cathy se rozhodne, že na Leeho počest zaběhne novoroční maraton, na který se připravoval. Paula vyhodí z práce a má problémy s pojišťovnou, která mu nechce proplatit Cathyinu léčbu. Cathy zjistí, že dr. Todd odešel od své přítelkyně a že celou dobu miloval právě ji. Adam se dá opět dohromady s Miou. Když Cathy dobíhá maraton, vidí u cíle Adama i Seana, ale také duchy Marlene a Leeho a vedle nich Paula. Ten tou dobou na večírku pojišťovny dostane infarkt.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BizarníBibliofil

Tak u tohohle jsem zase slzela…

19.1.2019 | 10:52:23

The Big C (Ve znamení raka)
86/100 - 20×

The Big C(Ve znamení raka)

I když máte smrtelnou nemoc, nesmíte ztrácet smysl pro humor. Hlavní postava seriálu zjistí, že má rakovinu, což její život obrátí naruby. Místo sebelítosti se však rozhodne, že bude svůj život žít co nejvíce naplno.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 30 minut
žánr
Drama
hrají
Laura Linney (Cathy Jamison), Oliver Platt (Paul Jamison), Gabourey Sidibe (Andrea Jackson), John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), Cynthia Nixon (Rebecca), Hugh Dancy (Lee)

Hlídejte si nás

Hra jménem život

Leftover Cuties - Game Called Life

Písnička, která hraje v úvodní sekvenci, je počinem kapely Leftover Cuties. Jmenuje se dosti výstižně – Game Called Life a upřímně si ani snad nelze představit příhodnější melodii, která by nás díl od dílu vlídně vítala.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek