The Carrie Diaries S01E13: Kiss Yesterday Goodbye

S01E13: Kiss Yesterday Goodbye

S01E13: Kiss Yesterday Goodbye

Ve finále první sezóny se Carriiny plány na juniorský ples změní, když začnou na světlo vycházet tajemství. Mouse randí s někým, koho její rodiiče neschvalují a Carrie s Waltem dostanou lákavou nabídku.

cz sk
8.4.2013
1 000 000
43 minut

Jak se školní rok chýlí ke konci, Carrie, Maggie, Walt a Mouse nemají doprovod na každoroční ples. Rozhodnou se proto jít všichni společně ve skupince.

Carrie a Sebastian se k sobě vrací. Nicméně když se Maggie Carrie prořekne o schůzce jejího otce s onou cizí ženou, Carrie se naštve na Sebastiana a rozhodne se s ním rozejít s tím, že jej jejich vztah příliš složitý.

Mouse se mezitím musí poprat s tím, že její rodiče jsou rasisti a nedovolí jí jít na ples s nikým, kdo není Číňan, takže nemůže jít s Westem.

Dorrit je odhodlaná posunou svůj románek s Millerem na další úroveň a má s ním sex. Tom se rozhoduje se s Deb již nevidět, protože by se to jeho dcerám nelíbilo.

Maggie se od Sebastiana dozvídá, že Walt je gay a naštve se na něj, že jí lhal. Proto se všichni rozhodnou, že na ples nepůjdou, protože by to bylo trapné. Mouse ovšem jít musí a to se svým bratrancem Eugenem. Zjišťuje, že její rodiče byli rolníci a ne vyšší třída, za kterou se vždy vydávali a proto se jim poprvé postaví s tím, že bude randit s kým chce. Jde najít Westa a jde na ples s ním.

Carrie a Walt jdou na Larissinu párty na rozloučenou na Manhattanu, kde Larissa přesvědčí Carrie, aby se vrátila k Sebastianovi. Bohužel neví, že Maggie a Sebastian se líbali opilí v baru. Maggie ovšem Sebastiana políbila jen proto, že se bála, že ji nikdy nikdo nebude milovat. Carrie jde do Sebastianova domu a přespí tam, aniž by o tomto nešťastném polibku věděla, ovšem k sexu nedojde.

Další den jde Carrie domů a vše se dozví, protože jí to Maggie poví. Naštvaná Carrie Maggie řekne, že už nejsou kamarádky. Potom řekne svému otci, že jí nevadí, když půjde dál a bude randit. Mouse představí Westa svým rodičům.

Larissa nabídne Carrie a Waltovi lákavou nabídku – na konci dílu se ti dva přestěhují na Manhattan, aby přes léto žili v Larissině bytě a starali se o něj.

Epizodu napsanou Amy B. Harris režíroval Andy Wolk.

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Carrie Diaries
88/100 - 99×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Reklama