The Flash S05E03: The Death of Vibe

S05E03: The Death of Vibe

S05E03: The Death of Vibe

Po Cicadově útoku na Flashe si členové týmu uvědomí, že se musí zamyslet nad netradičními možnostmi, díky kterým by zastavili tohoto nového a nebezpečného nepřítele. Nora chce zoufale pomoci svým rodičům, a proto přijde s plánem, který nakonec ohrozí člena týmu. Caitlin nahlíží do své minulosti.

cz sk
23.10.2018
1 870 000
43 minut

Základní info:

Režie: Andi Armaganian
Scénář: Jonathan Butler, Gabriel Garza
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Tom Cavanagh (Harrison Sherloque Wells ze Země 221), Susan Walters (Carla Tannhauser), Chris Klein (Orlin Dwyer), … 

Kvíz ke třetí epizodě

Kteří padouchové se nacházeli u vchodu do Síně padouchů ve Flashově muzeu?

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janmatys

„Three sizes larger“ není tříkrát větší, ale o tři čísla větší, což už tak nějak podporuje logika (přeci jenom velikost nohy 126 třeba by nebyla úplně normoš).

5.12.2018 | 12:39:46
Venous4

jo OZ z prcicek je dobrej padouch :D jako ze ho hraje zatim skvele (CICADA)

1.11.2018 | 16:30:50
CoRnDuCK

Zajímavější by bylo, kdyby Cisco na pár epizod opravdu umřel. Dalo by to tomu seriálu nového ducha. Jen škoda, že CW nemá tak velké koule.

31.10.2018 | 18:52:19
jakubveleta

Dobrej prequel-cliffhanger na konci ale jinak 3/4 nuda. Resp. ne nuda pokud mas rad slinty z twilight a pri masturbovani brecis v koute u fotky byvalky. Postava Iris me totalne s*re. Nejsem hater, flashe miluji ale pokud scenaristi budou takhle pokracovat, jde to do kytek a bude to poprve, co nedokoukam serii do konce. Zatim nejlepsi z CW Arrow a netflix Daredevil. Mejte se decka :+

30.10.2018 | 9:12:34
Kothy

Novy Wells je super :)

29.10.2018 | 21:30:05
Muhahahavlis

Nora stále otravná a zbytečná, nový Wells ještě horší (doufal jsem, že odejde na konci dílu) – jeho postava působí až moc specificky na to, aby byla dlouhodobě zajímavá. Scéna, kde Cikáda mučil Joea a jeho odskok na konci bitvy v lese vypadaly opravdu legračně. Líbilo se mi ale, že chyběl epizodní záporák a nešlo o úplně předvídatelný díl. Ohledně Cikády jsem rozpolcený. Vypadá jako komornější protivník než Thinker nebo Savitar, což vnímám pozitivně a hodně se mi líbí fakt, že ani informace z budoucnosti jim nejsou k ničemu. Nejdřív jsem se bál, že to bude hodně plochá postava s nezajímavou motivací Tento díl moje obavy úplně nerozptýlil, spíš se mi zdá, že se tvůrci pokusí ho ozvláštnit a polidštit, ale ne úplně úspěšně.

29.10.2018 | 17:32:33
Brett

Sherloque Wells to oživil. :-D

redaktor
28.10.2018 | 9:22:32
Monoceros

Mě se ten Cicada prostě hrozně líbí a nahání mi podobné pocity jako Zoom ze dvojky, takže spokojenost :) Nora něco tají … mám soukromý tip že se nenarodila jako rychlík ale že se z ní stal nějakým pokusem, který si bud ona sama nebo společně s někým (možná s mámou) vymyslela

26.10.2018 | 15:00:51
Mohy

Cicadův příběh bude jedno velké klišé, které vyústí v závěrečný souboj (čti rozhovor), ve kterém team flash přesvědčí Cicadu, že by si tohle jeho chování jeho dcerka vlastně nepřála. Konec dobrý všechno dobré..Nový Wells mě moc nenadchnul, ale vzpomeňme si ze začátku na HR. S Joea se stal dědeček který nevstane z křesla? kde je ten polda? Dneska jsem se vyloženě nudil.

26.10.2018 | 0:11:34
dolfi808

Cisco OK, ještě není čas aby šel. Caitlin super, její postavu mám rád. „nový“ Harrison ubohost.. Cicada nenadchnul, ale zatím neurazil. Nora – a tady se dostávám k problému – potom, co „tým flash“ za poslední 4 série protrpěl kvůli časové linii opravdu nepochopím, kdo si mohl myslet, že přidat jí do seriálu bude dobrý nápad a že je „logické“, aby jí neposlali hned zpátky… Chápu že každý to vidíme jinak, ale mě už 4. série flashe dělala problémy a dokoukal jsem její druhou polovinu až před začátkem téhle. Nebýt mého zlozvyku dokoukávat seriály do konce, už bych byl po konci 4. série pryč.

25.10.2018 | 22:45:46

Šestá série

Co všechno nás čeká v pokračování seriálu The Flash? Podívejte se na první upoutávku k šesté sérii. 

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v posledních dvou dílech páté řady?

Na co se můžeme těšit v posledních dvou dílech páté řady?

Na scénu se vrací Cicada, který ohrozí všechny metalidi. Kromě toho se Barry bude muset postavit svému nejstaršímu protivníkovi.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás