The Flash Další informace z rozhovorů se scenáristy seriálu The Flash

Další informace z rozhovorů se scenáristy seriálu The Flash

Další informace z rozhovorů se scenáristy seriálu The Flash

Bratři Aaron a Todd Helbingovi, scenáristé seriálu The Flash, poskytli další odpovědi na zvídavé dotazy reportérů ohledně třetí série. Ty nejzajímavější informace z jejich odpovědí vám přináším v následujícím shrnutí.


19 0
27.8.2016

Podle scenáristy Aarona Helbinga nás tento rok čeká světlejší série, protože druhá řada byla kvůli Zoomovi příliš temná. Samozřejmě nás nečeká žádná procházka růžovým sadem, ale nebude to tak temná procházka jako ve druhé sérii. Barry Allen bude konečně šťastný, protože žije život, který si vždycky přál. Jediným problémem bude to, že nebude mít tak dobrý vztah s Joem a Iris, protože nevyrůstal u Westů.

Fanoušci vztahu mezi Barrym a Iris nemusí být zoufalí, jejich vztah se i nadále bude vyvíjet, ale tentokrát jako by začal od znovu, protože Iris Barryho sotva zná. Nicméně tito dva mají souzeno být spolu a na jejich společné scény se můžete stále těšit.


Scenárista Todd Helbing se vyjádřil k tomu, proč musí být ve třetí řadě další zlý rychlík. Podle něj je to proto, že Barrymu je roven ten padouch, který má tu stejnou schopnost, tedy rychlost. Tento rok však proti Flashovi bude stát i Doctor Alchemy, který však není rychlíkem. Zatím není jasné, zda Savitar a Doctor Alchemy budou spolupracovat, ale Todd Helbing prozradil alespoň to, že jejich plány se zas tak moc neliší. Todd Helbing slibuje, že až zjistíme, co má Doctor Alchemy v plánu, tak nás to velmi překvapí.

Flashpoint nepotrvá celou třetí sérii, hodně fanoušků dokonce tipuje, že skončí těsně před velkým čtyřhodinovým crossoverem. Todd Helbing říká, že Flashpoint nemůže trvat dlouho, protože je to jen část příběhu. Je to něco jako jsme se ve druhé řadě vydali na Zemi 2. Strávili jsme tam dvě epizody, které byly opravdu povedené. Podobně to bude i s Flashpointem. Ten sice potrvá o něco déle, ale nezabere celou třetí řadu.

Zdroje článku: Collider, IGN; Foto: CW

Diskuze /9

DoomedVítek

Ten začátek je skoro totožnej s tím jak popisovali 4S Arrow. Teď bude konečně Oliver šťastný po tom co si prožil v předchozí serii..... Je to originální parta scénáristů :D

27.8.2016 | 15:07:12
Shifty015

Škoda že CW nemá práva na více superhrdinů DC. Opravdu rád by jsem viděl Flashpoin inspirovaný stejnojmenou komiksovou sérií kde Svět je na pokraji zkázy válečným konfliktem mezi Aquamanem a Wonder Woman. Superman je od malého věku držen v zajetí, Batman je Thomas Wayne který se nebojí mučit a zabíjet… atd. celkově by ta série mohla mít postapokalyptický nádech, kdy Berry sleduje zkázu světa zapříčiněnou záchranou své matky. No uvidíme a necháme se překvapit. Ale i tak jsem zvědaví,

27.8.2016 | 17:34:29
I Like Al Sah-Him

Mňa teraz tak napadlo, kam sa podela tá Gideon z 1. série? Tá čo s ňou kominukoval RF, potom aj Barry, ktorú ju stvoril v budúcnosti. Prečo ju nepoužívajú? Napr. sa jej mohli spýtať „Hej Gideon, kto je Zoom a ako ho zastaviť?“ Ona by to povedala a nemuseli by sa srať s tými protivníkmi :D Alebo sa opýtať čo plánuje Alchemy a podobne…

#4 Stardos #6 Time Remnant
27.8.2016 | 18:39:27
Stardos

#3 I Like Al Sah-Him: Taky by mě zajímalo, kam zmizela, když se o tom zmiňuješ.Gideon je v Legendách, ale to bude druhá, s tou první teda vůbec netuším :D

27.8.2016 | 19:02:39
DoomedVítek

Nad tím jsem taky přemýšlel a podle mě si Gideon vzal s sebou Thawn a nebo jí v time vaultu vypnul aby ho neprovařila protože si mohl být vědom, že by Barrymu vše řekla o jeho plánech.

#6 Time Remnant #7 I Like Al Sah-Him
27.8.2016 | 20:08:41
Time Remnant

#3 I Like Al Sah-Him:
#5 DoomedVítek: Souhlasím, že si ji nejspíš vzal. Ono by i docela nedávalo smysl kdyby mu ji tam nechal :)

#7 I Like Al Sah-Him
redaktor
27.8.2016 | 20:52:55
I Like Al Sah-Him

#6 Time Remnant:
#5 DoomedVítek: ALe tak Barry si cestuje v čase hore dole, aj v 2. sérii vymýšlali kadejaké somariny na to aby bol Barry rychlejší, vrátil sa aj v čase za Eobardom, vtedy v tej miestnosti Gideon už tiež nebola, tak prečo najskôr neskúsili nájsť ju? A Prečo ju nemal Zoom? Zoom jakož to bájny cestovateľ medzi sveta na ňu ešte nikde nenarazil? Veď tuším spomínal že bol aj v budúcnosti či kde (Zobral odtiaľ sám seba aby sa nakoniec zabil -_-)… A kedy ju postaví? :D

27.8.2016 | 21:21:36
Kennymcc

Kdyz jsem cetl: „…že až zjistíme, co má Doctor Alchemy v plánu, tak nás to velmi překvapí“, tak prvni co me napadlo, ze bude chtit Barryho rychlost :D

#9 Es
28.8.2016 | 0:16:22
Es

#8 Kennymcc: taky mě to napadlo :-D. To by bylo překvapivé :-D. Ale dejme tomu, že důvod, proč by chtěl jeho rychlost, by byl zajímavý… ne jen touha po.rychlosti, ale např. ovlivnit dějiny, apod.

13.9.2016 | 5:52:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás