The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Tvůrce prozradil, že nás letos čeká návrat spousty známých postav

Tvůrce prozradil, že nás letos čeká návrat spousty známých postav

Vypadá to, že osmá řada bude vedena v duchu návratů, protože se tu prý dočkáme ještě spousty nám známých postav. Kdo by se tedy ještě mohl objevit v nadcházejících epizodách?

7 1
22.3.2022

Osmá série nám prozatím nabídla crossoverovou událost Armagedon a dvě epizody, které nás jen připravovaly na budoucí dění. Avšak už ve všech těchto sedmi dílech se do seriálu vrátilo několik významných postav. Mezi ně předně patří Eddie Thawne, kterého jsme letos údajně neviděli naposledy. Dále víme, že nás v nadcházejících dílech čeká návrat Ronnieho Raymonda a dočkat bychom se měli i Eobarda Thawnea, nicméně nevíme, který herec ho bude hrát.

Tvůrce se nedávno rozhovořil o tom, že osmá řada bude plná překvapivých návratů. Údajně se máme dočkat postavy, kterou jsme naposledy viděli v první řadě. Kromě ní se však vrátí i několik méně známých postav, například sedmý díl nám vrátil padoucha Goldface a v osmé epizodě by se měl vrátit padouch Jaco Birch alias Hotness, který se naposledy objevil ve čtvrté řadě.

(Eddieho se ještě dočkáme, ale překvapivě ho neuvidíme v minulosti. Foto: CW)

Ještě jednou se však zmíníme o Eddiem, ten by se dle tvůrcových slov sice měl objevit ještě v nadcházejících epizodách, nicméně se prý nevrátí skrze flashbacky. Nechtěl však prozradit to, jak přesně se vrátí. Budeme si na to tedy muset počkat. A podobně jako Eddie, i Ronnieho návrat bude mít velký dopad na současné dění.

Ze starých známých postav se dále vrátí i Sue Dearbon, a to z pochopitelných důvodů bez Ralpha Dibnyho. Budoucí díly by se neměly obejít ani bez Barryho potomků, nicméně zdroje se v tuto chvíli zmiňují jen o Nořině návratu.

Zdroje článku: Comic Book; TV Insider

Diskuze /2

Basim

Na Toma Feltona už nemají prachy :D

22.3.2022 | 15:11:37
Smaky88

mohla by se vrátit Patty Spivot

22.3.2022 | 19:14:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama