The Flash Keith

Keith

Keith

Padouch Goldface, který zbožňuje sbírání desek.

Sezóny 2
2019 - 2020

Keith, přezdívaný Goldface, je další metačlověk, který vznikl během výbuchu urychlovače částic. Mezi jeho schopnosti patří ovládání zlata, přičemž i jeho tělo je tvořeno zlatem, a proto má velkou odolnost a výdrž. Pro Central City představuje velkou hrozbu, ale dlouhou dobu o něm nikdo neslyšel.

Už před výbuchem urychlovače částic byl gangster, nicméně po získání svých schopností jen upevnil svou pozici. Aktuálně stojí v čele černého trhu se zbraněmi, na kterém nakupují nejrůznější kriminálníci. Právě zde také narazí na Barryho Allena a Ralpha Dibnyho, kteří sem zavítali kvůli získání plošného generátoru pro ustrnutí nervů.


I když se s ním nakonec vypořádali, tak se Goldface vrátil, a to ve chvíli, kdy se vrátila i Amunet Black. Během jejich setkání bylo odhaleno, že spolu dříve chodili, přičemž Keith řekl, že se narodil v Connecticutu a studoval na vysoké škole. Kromě toho obvinil Amunet z toho, že mu zničila jeho sbírku desek.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E06: The One With The Nineties

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Prozatím známe jen popis sedmé epizody, zbytek doplníme později.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás