The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Bašír Málik

Bašír Málik

Lidská nádoba Zdroje moudrosti.

Sezóny 2
2021 - 2022

Bašír Málik představuje dalšího člověka, který neměl lehký život. Jako malý osiřel, a tak se ho ujal pár bohatých rodičů. I ti ho však po letech opustili, a to ve chvíli, kdy prchali ze země kvůli problémům s daněmi. Avšak ve chvíli, kdy tak učinili, jejich letadlo spadlo, tudíž oba jeho adoptivní rodiče zemřeli.

Bašír se tehdy opíral o skupinku vysokoškolských studentů, kteří pro něj byli jako rodina, ale jakmile zjistili, že už není bohatý, přestali se o něj zajímat (což ve skutečnosti nebyla pravda). Bašír byl proto posedlý pomstou, ale nechtěl se pomstít jen svým spolužákům, ale celém zavedenému systému.

Své pomsty se dočkal až ve chvíli, kdy jeho tělo posedl Zdroj moudrosti. Bašír získal schopnosti, díky kterým mohl ve všech lidech vyvolat ty nejhlubší obavy. Právě kvůli tomu se brzy střetl s Flashovým týmem, který mu začal přezdívat Psych.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xavik

Za mě nejlepší Zdroj, který se objevil v seriálu.

admin
23.7.2021 | 12:34:08

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama