The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Jaco Birch

Jaco Birch

Padouch Hotness, který se chce napravit kvůli svému synovi.

Sezóny 3
2018 - 2023

Těžko říct, zda byl Jaco Birch zločinec ještě předtím, než získal své metalidské schopnosti, každopádně jakmile je získal, dělala špatné skutky. Ke svých schopnostem však nepřišel během výbuchu urychlovače částic. Původně měl jeho schopnosti muž jménem Eric Frye, zločinec, který se po letech rozhodl v Central City přepadnout banku.

Jedním z rukojmí byl i Jaco, nicméně se během loupeže objevil na místě muž jménem Matthew Kim, který Ericovi odebral jeho schopnosti, čímž celou loupež ukončil. Matthew si sice myslel, že umí schopnosti jen odebírat, ale ve skutečnosti je umí předávat z jednoho člověka na druhého. A v tomto případě předal Ericovy schopnosti Jacovi.

V tu chvíli začal Jaco využívat své nové schopnosti, které mu poskytují kontrolu nad ohněm. Flash ho později naštěstí zastavil, a tak se Jaco rozhodl změnit. Soustředil se především na výchovu svého syna, aby nedopadl tak jako on, nicméně osud ho zapletl do jedné vraždy, kde oběť byla usmrcena ohněm.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama