The Flight Attendant (Letuška)
87/100 - 39×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

1 0
19.4.2022

V příběhu první série jsme sledovali celkem deset hlavních postav, které u nás mají i své profily. V nadcházející druhé řadě je ale nebudeme už vídat všechny, vlastně pouze polovinu. Počítat můžeme s návratem Cassie, Annie, Megan a Shanea do hlavních rolí a Cassiin bratr Davey se vrátí pouze ve vedlejší kapacitě. Z vedlejších postav se jistojistě do svých rolí vrátí Audrey Grace Marshall (mladá Cassie), Yasha Jackson (letuška Jada) a Deniz Akdeniz, jehož postava Maxe byla povýšena mezi hlavní. Z dění druhé řady si ale můžeme vyškrtnout předešlé hlavní postavy Alexe, Mirandu, Buckleyho, Kim a Vana.

Nový příběh si však žádá i nové tváře. Celkem jsme se dozvěděli o jedenácti přírůstcích, z nichž tři se připojí k hlavním rolím. Mo McRae si zahraje Benjamina Berryho, CIA úředníka, který mívá ve zvyku se se svými pomocníky zaplétat až příliš moc. Callie Hernandez ztvární Gabrielle Diazovou, výbušnou a vypočítavou lovkyni odměn, jejíž problémy se sebekontrolou se jí často pletou při práci do cesty. Herec J.J. Soria se představí jako Gabriellin parťák a milenec Esteban Diaz, který se snaží zachovávat chladnou hlavu a soustředit se na práci, ale častokrát se rozhněvá jako jeho přítelkyně.

(Lovci odměn Diazovi se připojí do hlavních rolí. Foto: HBO)

O nových vedlejších postavách nebyly prozrazeny až na dvě výjimky žádné bližší informace, pouze jejich jména a herečtí představitelé. Cheryl Hines se představí jako Dot Karlson, Jessie Ennis jako Jenny, Mae Martin jako Grace St. James (pozn.: díky traileru víme, že půjde o další letušku), Margaret Cho jako Utada, Santiago Cabrera jako Marco (pozn: opět z traileru víme, že půjde o Cassiina nového přítele) a Shohreh Aghdashloo jako Brenda. Pár informací však máme o postavě Carol Atkinsonové, kterou ztvární herečka Alanna Ubach. Carol, která je známá také jako Black Market Carol, je dokonale bezchybná a chladná letuška, která nemá Cassie moc v lásce. A nakonec budeme ve vedlejší kapacitě vídat i herečku Sharon Stone, která se vžije do role Cassiiny mámy Lisy Bowdenové, jejíž mladší verzi ztvárnila v jednom díle první řady herečka Morgan Hallett. Lisa se od své rodiny odcizila a ráda by to tak nadále i zachovala. Po letech, kdy se musela vypořádávat s Cassiiným alkoholismem, už totiž nemá trpělivost ani vůli se k tomu vracet.

(Marco bude novým přítelem od Cassie. Foto: HBO)

Zdroj: Deadline (1, 2, 3)

Na jakou novou postavu jste zvědavi? A mrzí vás, že už se s někým z první řady nebudeme vídat?

Diskuze /1

Buboflies

Super, teším sa :D

19.4.2022 | 18:06:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama