The Flight Attendant (Letuška)
87/100 - 34×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

Letušku čeká druhý let v dubnu

Letušku čeká druhý let v dubnu

Letuška v podání Kaley Cuoco se už brzy vydá na svou druhou cestu po světě, při které se opět připlete do vraždy a následných machinací. Přečtěte si, co Cassie v nové řadě čeká a podívejte se na první upoutávku.

6 1
18.3.2022

Druhá série hitu The Flight Attendant se blíží, neboť HBO Max stanovilo její premiéru na 21. dubna, což je téměř rok a půl po poslední epizodě první řady, a to rovnou dvěma epizodami. Celkem bude mít nová řada opět osm epizod. Třetí a čtvrtá epizoda se také odvysílají společně v jeden den a následující čtyři díly se už vypustí v týdenním intervalu, takže ten poslední uvidíme 26. května.

V první sérii jsme se s Cassie a ostatními pohybovali na dvou světových místech, a to v New Yorku a Bangkoku. Druhá řada změnila své natáčecí lokace na Los Angeles, Reykjavík a Berlín, takže můžeme usuzovat, že se děj bude odehrávat v těchto třech metropolích. A co nás v nové řadě vůbec čeká?


Cassie Bowdenová zahajuje svůj nový začátek v Los Angeles. Je střízlivá a ve volném čase si přivydělává jako posila CIA. Ale když odletí do zámoří, stane se nedopatřením svědkem vraždy a připlete se do dalších mezinárodních intrik.

Níže se můžete podívat na první upoutávku, která byla zveřejněna.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Lex Luthor

Super těším se

18.3.2022 | 19:35:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E08: Backwards and Forwards

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama