The Peripheral (Médium)
92/100 - 51×

The Peripheral(Médium)

Flynne Fisherová se v zapomenutém koutě Ameriky v nedaleké budoucnosti snaží udržet nad vodou svou rodinu. Flynne je chytrá, ambiciózní a zatracená. Nemá žádnou budoucnost, dokud jí sama nezaklepe na dveře. The Peripheral je založen na knize od Williama Gibsona a jde o oslnivý a halucinační pohled na osud lidstva a co leží za ním.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Jack Reynor (Burton Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Charlotte Riley (Aelita West), Eli Goree (Conner Penske), T'Nia Miller (Cherise Nuland), JJ Feild (Lev Zubov), Alex Hernandez (Tommy Constantine)

S01E08: The Creation of a Thousand Forests

S01E08: The Creation of a Thousand Forests

Tommy se vyrovnává s následky svých činů. Ash hledá pomoc u nepravděpodobného spojence. Cherise se snaží zabránit tomu, aby se ukradená data dostala do nesprávných rukou. Lowbeerová oznámí Flynne, že nemůže zachránit Ellu. Wilf vypráví Flynne o své minulosti. Jasper udělá krok, Aelita odhalí svůj plán a Flynne riskuje život, aby zachránila svůj svět.

sk
2.12.2022
57 minut

Základní info:

Režie: Alrick Riley
Scénář: Greg Plageman & Scott B. Smith

Hrají: Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Jack Reynor (Burton Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Charlotte Riley (Aelita West), Eli Goree (Conner Penske), T'Nia Miller (Cherise Nuland), JJ Feild (Lev Zubov), Alex Hernandez (Tommy Constantine), Louis Herthum (Corbell Pickett), Adelind Horan (Billy Ann Baker), Chris Coy (Jasper Baker), Austin Rising (Leon), Melinda Page Hamilton (Ella Fisher), Katie Leung (Ash), Alexandra Billings (Ainsley Lowbeer), Miles Barrow (Macon), Gavin Dunn (Edward), Duke Davis Roberts (Cash), Harrison Gilbertson (Atticus), Jared Bankens (Buddy), Hannah Arterton (Dee Dee), Ben Dickey (šerif Jackman), Anjli Mohindra (Beatrice), Claire Cooper (Dominika Zubov), Sophia Ally (malá Aelita), Gary Oliver (Kirill), Simon Chandler (Nikolai), Grant Masters (Artyom),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

to Gaffik : Sledoval jsi celou dobu její chování, a proč si tu čelenku místo svýho bráchu, na začátku seriálu vzala ona? Zamysli se, pochopíš.

Ona vlastně celou dobu měla náskok vůči všem, jenže její znovu prožité šoky v životě, těžce nese i když je zažívá znova? Traumata si nesem celej život, obzvlášť když si je připomínáme znova a znova. Nejsou to věci, se kterými se smíříme, ba právě naopak. Furt budou těžká.
Po tom co si promluvila s Connorem, vím kam skočí. Tam kde to začíná s tím psem. Ve válce.
Vše jsem pochopil, když jsem si připoměl scénu v kuchyni, jak je zadýchaná a nevěří tomu, co opět prožívá.

23.12.2022 | 22:22:49
RedRose

Tak to byl dost divný konec, na finále série takové až moc komorní… Jinak asi v pohodě. Flynn se zkopírovala i se svou realitou a původní linku tím zachránila, ale provedeno to bylo až moc v poklidu…

8.12.2022 | 17:36:49
captain

„Nuže, dáme se do práce?!“ Možná maličko pomalejší spád, ale jinak. Paráda! Další sérii, teda vlastně, další štěp, prosím.

7.12.2022 | 14:17:27
Gaffík

Flynna zjistila, že obrovské množství informací je uchováno v jejím mozku, vlastník tohoto mozku defacto dokáže rozhodovat o budoucnosti. A proto mělo v její realitě proběhnout atentát na silo. To by sice zabránilo úniku citlivých dat, zároveň ale by zbytečně zemřeli lidé. Proto Flynna musela otevřít nový štěp (část s cibulema). To se jí povedlo a zároveň po sobě zametla stopy, když cibule zničila. Ve své současnosti se nechala Conorem zastřelit. Reálně zemřela a ta scéna na konci je malinko úsměvná, protože se jiná Flynna dostala do úplně stejné budoucnosti. V nové realitě čelenku dostala pravděpodobně dříve. To znamená, že zmatená Flynna vůbec nevěděla co znamená ta věta, jestli můžeme začít, protože v nové realitě ji má prvně. A v budoucnosti ještě nebyla. Zároveň mrtvá si to neřekla.

7.12.2022 | 3:09:27
Cr4zyFl4mes

Velice dobré ukončení velicedobrého seriálu.

3.12.2022 | 20:06:14
Rolb

Ten konec divný. Ale počítám,že vytvořila štěp,kde začala existovat i včetně informace co ukradli. A v originální časové lince se nechala zabít,aby ochránila primární časovou linku před Jackpotem. Takto jsem to pochopil já. Bylo to docela zamotané.

3.12.2022 | 11:43:11
memar

Tak vidím že nie som sám čo to nepochopil…

3.12.2022 | 7:52:28
Lovecour42

Já se teda přiznám že jsem to moc nepochopil. Tak pokud někdo může vysvětlit, budu rád. Chápu, že když Flynn umře tak ty informace taky. Ale jak se pak zpátky objevila v médiu v budoucnosti. To je jiná časová linie? Nebo step nebo já tomu říkají … A co bylo to v tom sklepě jak tam něco navolila na obrazovce a pak rozbila hodinky…

3.12.2022 | 7:22:59
LukeDD

Za mňa vynikajúce. Majú to krásne rozohraté na druhú sezónu.

2.12.2022 | 18:48:52
zizik

Škoda některých změn proti předloze, hlavně změny charakterů některých postav. Ale jako scifi seroš dobrý.

2.12.2022 | 16:40:59
1

Nepřehlédněte

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Už od začátku seriálu nám bylo naznačováno, že svět za pár let čeká katastrofická událost, které se poté začalo přezdívat jackpot. A jak jsme se dostali do poloviny první řady, konečně jsme se dočkali odpovědí na to, co přesně se událo a kdy tato apokalypsa začala.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama