The Resident (Doktoři)
96/100 - 26×

The Resident(Doktoři)

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský, Romantický
hrají
Matt Czuchry (Conrad Hawkins), Jessica Lucas (Billie Sutton), Manish Dayal (Devon Pravesh), Bruce Greenwood (Randolph Bell), Malcolm-Jamal Warner (AJ Austin), Jane Leeves (Kitt Voss), Anuja Joshi (Leela Devi), Kaley Ronayne (Kincaid Sullivan), Andrew McCarthy (Ian Sullivan), Miles Fowler (Trevor), Emily VanCamp (Nicolette Nevin), Shaunette Renée Wilson (Mina Okafor), Morris Chestnut (Barrett Cain), Melina Kanakaredes (Lane Hunter), Merrin Dungey (Claire Thorpe)

S01E14: Total Eclipse of the Heart

S01E14: Total Eclipse of the Heart

Conrad pomůže Nic z vězení a společně se pustí do vyšetřování aktivit doktorky Lane. Ukazuje se, že jde o víc, než jen léčbu rakoviny. Do nemocnice se vrací učitel Chastain, kterého trápí srdeční komplikace.

cz sk
15.5.2018
4 290 000
43 minut

Hrají: Matt Czuchry jako Conrad Hawkins, Bruce Greenwood jako Dr. Solomon Bell, Emily VanCamp jako Nicolette, Manish Dayal jako Devon Pravesh, Shaunette Renée Wilson jako Mina Okafor, Merrin Dungey jako Claire Thorpe, Melina Kanakaredes jako Dr. Lane Hunter, Moran Atias jako Renata Morali.

Foto: FOXHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Romix01

Závěr epizody a celé první řady se mi líbil, přesně takový vývoj jsem si přál, takže se v další řadě mám na co těšit :)

15.5.2018 | 11:09:55

Stav překladu

Epizoda S06E13: All The Wiser

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Nepřehlédněte

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Herec Manish Daval, jenž hraje doktora Devona Praveshe se rozpovídal irskému rádiu o tom, jaké to je na televizních obrazovkách předstírat doktora a jak si zapamatovává lékařské termíny.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama