The Resident (Doktoři)
96/100 - 26×

The Resident(Doktoři)

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský, Romantický
hrají
Matt Czuchry (Conrad Hawkins), Jessica Lucas (Billie Sutton), Manish Dayal (Devon Pravesh), Bruce Greenwood (Randolph Bell), Malcolm-Jamal Warner (AJ Austin), Jane Leeves (Kitt Voss), Anuja Joshi (Leela Devi), Kaley Ronayne (Kincaid Sullivan), Andrew McCarthy (Ian Sullivan), Miles Fowler (Trevor), Emily VanCamp (Nicolette Nevin), Shaunette Renée Wilson (Mina Okafor), Morris Chestnut (Barrett Cain), Melina Kanakaredes (Lane Hunter), Merrin Dungey (Claire Thorpe)

Conrad Hawkins

Conrad Hawkins

Dr. Conrad Hawkins je již čtvrtým rokem rezidentem v nemocnici, poté co pracoval jako medik v Afghánistánu.

Sezóny 6
2018 -

Doktor Conrad Hawkins je brilantním a špičkovým starším rezidentem v nemocnici u Chastainského parku. Jako medik pracoval v Afghánistánu, proto je někdy k rezidentům, které má na starosti, velmi tvrdý. Dělá to však pro jejich dobro, aby se naučili, jak být správnými doktory. Nicméně Conrad se obecně stará o své pacienty a jejich životy. Nemá nejmenší problém překročit hranice k dosažení dobra, nehledě na následky.

Conradova matka zemřela, když byl malý a s jeho otcem se nevídají. Jediný, ke komu si vytvořil hodně blízký vztah, je sestra Nicolette pracující ve stejné nemocnici jako on.

Matt Czuchry jako Conrad Hawkins. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Herec Manish Daval, jenž hraje doktora Devona Praveshe se rozpovídal irskému rádiu o tom, jaké to je na televizních obrazovkách předstírat doktora a jak si zapamatovává lékařské termíny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama