The Resident (Doktoři) Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Herec Manish Daval, jenž hraje doktora Devona Praveshe se rozpovídal irskému rádiu o tom, jaké to je na televizních obrazovkách předstírat doktora a jak si zapamatovává lékařské termíny.

1 0
12.3.2021

Lékařské show jsou tu po celá desetiletí a dokonce i dnes jsou přesvědčivější než kdy dříve. Ať už tam jde o drama, naději, že oblíbená postava přežije a brečet, když se tak nestane. Můžete mít pocit, že jste skutečným lékařem nebo zdravotní sestrou po sledování několika sezón seriálu. Manish Dayal, známý jako doktor Devon Pravesh odhalil, jak si pamatuje všechny lékařské termíny a jak nejlépe lze předstírat, že je v televizi lékařem. Manish měl rozhovor s irskou rádiovou sítí SPIN South West, kde se vyjadřoval o své práci včetně toho, jak si pamatuje komplikované lékařské pojmy často používané v seriálu.

Všechno je o procvičování. Pochopení toho, co to je, mi pomáhá. Takže když vím, co jaká terminologie znamená a jak je aplikována na jakoukoli operaci, kterou děláme, tak mi to pomůže vyslovit to slovo. Pokud to tedy dává smysl. Při natáčení jsou nám po ruce chirurgičtí lékaři, kteří nás vedou u lékařských operací. V mé rodině jsou dva lékaři, takže v případě dotazů mi pomáhají a poskytovávají mi všechny potřebné odpovědi.


Foto: Fox

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E14: Past, Present, Future

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Katee8888
Korekce: @Zira

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Nepřehlédněte

Proč byl příběh Nic důležitý pro čtvrtou řadu?

Proč byl příběh Nic důležitý pro čtvrtou řadu?

Výkonný producent seriálu Andrew Chapman se rozpovídal o dění v páté epizodě a odhalil velmi skutečnou a děsivou pravdu za děsivým příběhem postavy Nic. Článek obsahuje spoilery z páté epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců