The Resident (Doktoři) S04E01: A Wedding, A Funeral

S04E01: A Wedding, A Funeral

S04E01: A Wedding, A Funeral

Po dlouhém čekání se Conrad a Nic s podporou rodiny a přátel připravují na svatební den. Mezitím vzpomínky na začátky krize COVID-19 osvětlují hrdinství lékařů a poplatek, které si u všech vzal virus v nemocnici Chastain.

cz sk
13.1.2021
3 920 000
43 minut

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Foto: FoxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Resident (Doktoři)
96/100 - 24×

The Resident(Doktoři)

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský, Romantický
hrají
Matt Czuchry (Conrad Hawkins), Emily VanCamp (Nicolette Nevin), Manish Dayal (Devon Pravesh), Shaunette Renée Wilson (Mina Okafor), Bruce Greenwood (Randolph Bell), Malcolm-Jamal Warner (AJ Austin), Jane Leeves (Kitt Voss), Morris Chestnut (Barrett Cain), Melina Kanakaredes (Lane Hunter), Merrin Dungey (Claire Thorpe), Moran Atias (Renata Morali)

Stav překladu

Epizoda S04E02: Mina’s Kangaroo Court

Ohodnoťte The Resident

Slovenské titulky bohužel z časových důvodů překladatelka @7Niki1 překládat nebude. Pokud se překladu nechopí nikdo jiný a překladatelka bude mít čas, tak se k němu vrátí. Pro nadcházející informace se podívejte na profil překladatelky na titulky.com, kam titulky vkládala. Děkujeme

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Conrad Ricamora si zahraje ve čtvrté řadě

Conrad Ricamora si zahraje ve čtvrté řadě

Conrad Ricamora známý především ze seriálů How to Get Away with Murder a Mental se připojuje k obsazení jako jedna z vedlejších postav do čtvrté řady. Koho si zahraje a s kým se bude patřičně znát?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců