The Resident (Doktoři)
96/100 - 26×

The Resident(Doktoři)

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský, Romantický
hrají
Matt Czuchry (Conrad Hawkins), Jessica Lucas (Billie Sutton), Manish Dayal (Devon Pravesh), Bruce Greenwood (Randolph Bell), Malcolm-Jamal Warner (AJ Austin), Jane Leeves (Kitt Voss), Anuja Joshi (Leela Devi), Kaley Ronayne (Kincaid Sullivan), Andrew McCarthy (Ian Sullivan), Miles Fowler (Trevor), Emily VanCamp (Nicolette Nevin), Shaunette Renée Wilson (Mina Okafor), Morris Chestnut (Barrett Cain), Melina Kanakaredes (Lane Hunter), Merrin Dungey (Claire Thorpe)

Nicolette Nevin

Nicolette Nevin

Nicolette „Nic“ Nevin je sestřičkou v nemocnici, která je oddaná své práci za každou cenu. Jako jedna z mála má hlavu na správném místě.

Sezóny 5
2018 - 2022

Nicolette Nevin, zkráceně Nic, zemřela matka, když jí byli tři. I přestože na vině byla nemocnice, začala studovat medicínu a stala se sestřičkou. Mohla být doktorkou, ale nikdy jí být nechtěla. Jako sestra může totiž být více s pacienty a na tom ji záleží daleko víc, i když ví daleko víc, než někteří doktoři v nemocnici. Její otec nebyl v seriálu zmíněn, ale má mladší sestru, Jessie Nevin, která byla drogově závislou a několikrát se ze závislosti léčila. Také si dodělává doktorát v oblasti ošetřovatelství.

Její vztah s Conradem je dosti komplikovaný. Několikrát se dávali dohromady a zase rozcházeli. Jejich romance začala ještě před prvním dílem a z neznámých důvodů se před ním i rozešli. Od té doby se Conrad pokoušel ji dostat zpět. Jude Silva, Conradův kamarád, později odhalil, že ji stále Conrad miluje. Conradova matka mu dala prsten, když odjel do Afghánistánu, pro ženu jeho života, který Conrad dal potom Nic.

Emily VanCamp jako Nicolette Nevin. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E13: All The Wiser

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Nepřehlédněte

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Herec Manish Daval, jenž hraje doktora Devona Praveshe se rozpovídal irskému rádiu o tom, jaké to je na televizních obrazovkách předstírat doktora a jak si zapamatovává lékařské termíny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama