The Resident (Doktoři) Nicolette Nevin

Nicolette Nevin

Nicolette Nevin

Nicolette „Nic“ Nevin je sestřičkou v nemocnici, která je oddaná své práci za každou cenu. Jako jedna z mála má hlavu na správném místě.

Sezóny 3
2018 -

Nicolette Nevin, zkráceně Nic, zemřela matka, když jí byli tři. I přestože na vině byla nemocnice, začala studovat medicínu a stala se sestřičkou. Mohla být doktorkou, ale nikdy jí být nechtěla. Jako sestra může totiž být více s pacienty a na tom ji záleží daleko víc, i když ví daleko víc, než někteří doktoři v nemocnici. Její otec nebyl v seriálu zmíněn, ale má mladší sestru, Jessie Nevin, která byla drogově závislou a několikrát se ze závislosti léčila. Také si dodělává doktorát v oblasti ošetřovatelství.

Její vztah s Conradem je dosti komplikovaný. Několikrát se dávali dohromady a zase rozcházeli. Jejich romance začala ještě před prvním dílem a z neznámých důvodů se před ním i rozešli. Od té doby se Conrad pokoušel ji dostat zpět. Jude Silva, Conradův kamarád, později odhalil, že ji stále Conrad miluje. Conradova matka mu dala prsten, když odjel do Afghánistánu, pro ženu jeho života, který Conrad dal potom Nic.


Emily VanCamp jako Nicolette Nevin. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E05: Home Before Dark

cz60%

Překlad: @Katee8888
Korekce: @Zira

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Conrad Ricamora si zahraje ve čtvrté řadě

Conrad Ricamora si zahraje ve čtvrté řadě

Conrad Ricamora známý především ze seriálů How to Get Away with Murder a Mental se připojuje k obsazení jako jedna z vedlejších postav do čtvrté řady. Koho si zahraje a s kým se bude patřičně znát?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců