The Resident (Doktoři) Nicolette Nevin

Nicolette Nevin

Nicolette Nevin

Nicolette „Nic“ Nevin je sestřičkou v nemocnici, která je oddaná své práci za každou cenu. Jako jedna z mála má hlavu na správném místě.

Sezóny 5
2018 - 2021

Nicolette Nevin, zkráceně Nic, zemřela matka, když jí byli tři. I přestože na vině byla nemocnice, začala studovat medicínu a stala se sestřičkou. Mohla být doktorkou, ale nikdy jí být nechtěla. Jako sestra může totiž být více s pacienty a na tom ji záleží daleko víc, i když ví daleko víc, než někteří doktoři v nemocnici. Její otec nebyl v seriálu zmíněn, ale má mladší sestru, Jessie Nevin, která byla drogově závislou a několikrát se ze závislosti léčila. Také si dodělává doktorát v oblasti ošetřovatelství.

Její vztah s Conradem je dosti komplikovaný. Několikrát se dávali dohromady a zase rozcházeli. Jejich romance začala ještě před prvním dílem a z neznámých důvodů se před ním i rozešli. Od té doby se Conrad pokoušel ji dostat zpět. Jude Silva, Conradův kamarád, později odhalil, že ji stále Conrad miluje. Conradova matka mu dala prsten, když odjel do Afghánistánu, pro ženu jeho života, který Conrad dal potom Nic.


Emily VanCamp jako Nicolette Nevin. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S05E05: The Thinnest Veil

cz1%

Překlad: @Katee8888
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Nepřehlédněte

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Herec Manish Daval, jenž hraje doktora Devona Praveshe se rozpovídal irskému rádiu o tom, jaké to je na televizních obrazovkách předstírat doktora a jak si zapamatovává lékařské termíny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců