The Resident (Doktoři) Showrunner Peter Elkoff prozradil zajímavosti o páté sérii

Showrunner Peter Elkoff prozradil zajímavosti o páté sérii

Showrunner Peter Elkoff prozradil zajímavosti o páté sérii

Ještě před finálem čtvrté řady byl seriál obnoven o další sérii. Už teď ale známe odpověď na to, kdo bude záporákem páté řady a kolik bude v následující řadě epizod.

1 0
21.5.2021

Finále čtvrté řady bylo plné emocí a dokonce odhalilo nejnovější finanční starosti Chastain Park Memorial. Nový otec Conrad dychtil po tom dostat pacienta do programu srpkovité anémie. Neskončilo to však tak, jak doufal a tak nám i ukázal, co to bude znamenat pro Chastain do budoucna. Showrunner Peter Elkoff nedávno prozradil pár zajímavostí o páté řadě a co mohou fanoušci očekávat. The Resident není typické lékařské drama. I když stále sleduje lékařské aspekty, které by drama mít mělo, zaměřuje se také na finanční část. Nyní je Chastain Park Memorial Hospital ve světě Big Pharma, která po léčbě srpkovité anémie může nebo nemusí mít zlověstné úmysly.

Elkoff sdílel s TVLine, že děj bude pro pátou řadu opravdu velký. Seriál opět dospěje k normálnímu počtu epizod a ne jako to bylo u čtvrté řady, která musela být zkrácena kvůli zpoždění produkce.


Důsledkem toho bude děj s Big Pharma v sezóně patrný. Máme na to 23 epizod, bude to obrovská řada. Zaměříme se na jednu ze spodní úrovně lékařského průmyslu. Nebudu konkrétně informovat o tom, zda to bude spojeno s příběhem Big Pharma nebo s něčím jiným, ale ano, v naší příští sezóně se opět vrátíme k záporákovi.

Foto: Fox

Ve finále čtvrté řady bylo mnoho věcí. Kromě Conrada a Nic, kteří se oficiálně stali rodiči, provedli Cain a Billie úspěšnou operaci AJovi matky a Devon a Leela si byli docela blízcí. Zatímco Peter Elkoff nespecifikoval, co se stane v páté řadě, tak prozradil, že nějaké změny přicházejí:

Nemůžu toho moc prozradit, ale řeknu vám toto. Až se diváci podívají na první epizodu páté řady, budou šokovaní, protože v nemocnici proběhnou jisté změny. To je vše, co k tomu řeknu.

Přestože pátá řada byla oznámena v pondělí, zdá se, že sezóna je již nějakou dobu plánována. A na rozdíl od této sezóny má pátá řada premiéru na podzim na stanici Fox. Nelze říci, co se stane v páté sezóně a jak ovlivní spiknutí Big Pharma Chastain, ale je otázkou, proti komu se tentokrát postaví Conrad, Nic, Devon a všichni ostatní.

Těšíte se na plnohodnotnou pátou řadu a nového záporáka?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E07: Who Will You Be?

cz1%

Překlad: @Katee8888
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Tento a další díly budou až po novém roce. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Herec Manish Daval, jenž hraje doktora Devona Praveshe se rozpovídal irskému rádiu o tom, jaké to je na televizních obrazovkách předstírat doktora a jak si zapamatovává lékařské termíny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců