The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
77/100 - 168×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Žnec

Žnec

Nejsilnější Dagda Morův démon a následovník.

Sezóny 1
2016 - 2016

Žnec je jedním z mnoha démonů, kteří se díky opadávání stromu Ellcrys dostali ze Zapovězena zpátky do Čtyřzemí. Žnec představuje samotnou smrt, má černé zbarvení, neustále se z něj kouří a k boji používá dvě sekery, které jsou v jeho rukách naprosto smrtící a ničivou zbraní.

Jak se Dagda Mor dostane ze Zapovězena, tak začne povolávat své nejvěrnější démony. Po Měnivci a Fúriích se mu po boku objeví Žnec, kterého pošle do sídla elfů, které se nachází ve Veverčím háji. „Náhodou“ tam zrovna míří výprava, která hledá tajemné Úkrytiště.

Když Wil Ohmsford, Amberle Elessedilová, Eretria a ostatní konečně dorazí před brány města, tak zjistí, že nikde nejsou stráže. Následně vidí, že celé město vyvraždil Žnec, který jde nyní po nich. Wil se ho snaží zneškodnit za pomoci svých elfeínů, které však zrovna nefungují, proto tulák Cephalo vymyslí plán na jeho zbavení.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Argetlam Královrah

Super!

20.7.2016 | 18:52:54
Xavik

Jeho seriálový vzhled je boží.

admin
9.7.2016 | 11:05:16

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama