The Walking Dead: The Ones Who Live
78/100 - 33×

The Walking Dead: The Ones Who Live

Rick a Michonne opustili seriál The Walking Dead v jeho průběhu. Zatímco Rick byl zachráněn a zajat armádou Občanské republiky, Michonne našla informace o tom, že by její láska mohla být naživu, a tak se Ricka vydala hledat. Jejich seriál se zaměřuje na jejich silné pouto, které nezná hranic.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Danai Gurira (Michonne Grimes), Pollyanna McIntosh (Anne), Terry O'Quinn (Jonathan Beale), Lesley-Ann Brandt (Pearl Thorne), Craig Tate (Donald Okafor), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Cailey Fleming (Judith Grimes), Matthew Jeffers (Nat), Antony Azor (RJ Grimes)

S01E02: Gone

S01E02: Gone

Zatímco Michonne pátrá po Rickovi, narazí na nečekané přeživší, kteří jí pomohou s jejím hledáním.

sk
3.3.2024
880 000
54 minut

Základní info:

Režie: Bert, Bertie
Scénář: Nana Nkweti, Channing Powell
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Danai Gurira (Michonne Grimes), Pollyanna McIntosh (Anne), Matthew Jeffers (Nat), Breeda Wool (Aiden), Andrew Bachelor (Bailey), Erin Anderson (Elle), John Martineau (voják), Stephanie McIntyre (vojačka), … 

Obsah:

Michonne zachránila sestru vůdkyně putovní komunity, a za odměnu dostala koně, aby mohla pokračovat v hledání Ricka. Nat jí alespoň sehnal brnění a zbraně. Horda chodců, na kterou ale Michonne narazila, byla příliš velká, naštěstí se Nat, Bailey, Elle a další rozhodli jít s ní a pomoct jí. Později je ale napadla helikoptéra Občanské republiky pomocí chloru, který všechny zabil, přežili pouze Michonne a Nat, a ti se museli víc než půl roku zotavovat. Když se znovu vydali na cestu, došli na místo, o kterém si Michonne myslela, že tam je Rick, jenže bylo opuštěné.

Michonne vzdala svou snahu a s Natem se rozhodla odejít, když uviděli další helikoptéru a vystřelili po ní rakety, které ji sestřelili. Mezi vojáky však Michonne konečně našla Ricka, když tu jeden přeživší voják zabil Nata. Rick varoval Michonne, že další vojáci se blíží, a že nemají šanci utéct, a tak jí přesvědčil, aby se jim vzdala a řekla jim, že je někdo jiný, aby se mohla stát svěřencem a s Rickem vymysleli plán útěku. Jenže Michonne spoznala Anne, která Ricka rázně varuje, aby se za žádných okolností nepokoušel utéct, nebo na to doplatí jeho blízcí.

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DebiQue

Nové postavy zaujímavé, škoda če trpaslík zomrel. Vôbec ale nechápem, odkiaľ Michonne s takou istotou vie, kde ma Ricka hľadať. Podľa všetkého, čo si pamätám, má len indíciu, že Rick možno žije, ale celá tá cesta na to, že Rick chýba už 6 rokov, mi prijde nejaká prvoplánová…

2.4.2024 | 22:44:18
Blázen z Jericha

Opravdu by mě zajímalo celkové vysoké hodnocení seriálu a zdejší pochvalné komentáře. Ten seriál fakt není dobrý, co se děje?

12.3.2024 | 9:03:44
Jack1947

Dobré jen škoda že ve třetím díle jsme už v půlce. Ještě že,nemám hokej v těch dalších spinoffech ????????

6.3.2024 | 11:17:58
Kothy

jizda

5.3.2024 | 9:20:18
barwa.m

Paráda, když se setkali tak málem i slza kápla, ale teď jsou tam oba a jen se těším co bude dál..

5.3.2024 | 3:42:42
pidalin

TWD je zpátky! Už chybí jenom nasadit Negana na to správný místo aby se věci začaly hejbat. :-D Jinak to s Jadis mě napadlo hned že určitě Michonne pozná, ale nečekal jsem že to bude doslova v další scéně. :-)

4.3.2024 | 21:08:35
Rodney1122

Dost dobrý díl, ale opět, jak už jsem psal při jiných spinoffech (dead city, daryl,) kamkoliv někdo z naší komunity přijde, tam je smrt:D, a scéna kde prochází tím městem před dopadem toho chloru, tak se mi nechce věřit že tam nebyl ani jeden chodec, nebo při přesunu té kolony, to bylo dost divný, ale celkově díl dobrý.

4.3.2024 | 20:29:21
lego assassin

Začátek nic moc ale pak dobrý ten lilipud nbyl přeoperovaný na ženskou takhle mi zněl jeho hlas v originále jako že vůbec to nebyl chlap!

4.3.2024 | 17:03:43
bywerasss

Skvely dil. Ted to zacne byt velmi zajimave.. :D

4.3.2024 | 7:07:21
Jacob17

Tak teď to bude zajímavé

3.3.2024 | 22:31:45
1

Konec Ricka a Michonne

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live zahájil svou existenci roku 2024 a téhož roku skončil, takže s námi byl jen několik týdnů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a The Walking Dead: Daryl Dixon. Pro fanoušky The Ones Who Live jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama