The Walking Dead: The Ones Who Live
78/100 - 33×

The Walking Dead: The Ones Who Live

Rick a Michonne opustili seriál The Walking Dead v jeho průběhu. Zatímco Rick byl zachráněn a zajat armádou Občanské republiky, Michonne našla informace o tom, že by její láska mohla být naživu, a tak se Ricka vydala hledat. Jejich seriál se zaměřuje na jejich silné pouto, které nezná hranic.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Danai Gurira (Michonne Grimes), Pollyanna McIntosh (Anne), Terry O'Quinn (Jonathan Beale), Lesley-Ann Brandt (Pearl Thorne), Craig Tate (Donald Okafor), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Cailey Fleming (Judith Grimes), Matthew Jeffers (Nat), Antony Azor (RJ Grimes)

S01E05: Become

S01E05: Become

Rick a Michonne pokračují v útěku před Občanskou republikou, ale na cestě narazí na nebezpečné přeživší, kteří vše pouze zkomplikují.

sk
24.3.2024
815 000
50 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Gabriel Llanas, Matt Negrete
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Danai Gurira (Michonne Grimes), Pollyanna McIntosh (Anne), Will Brill (Dalton), Ben Dickey (Rudoch), Han Van Sciver (Tina), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), … 

Obsah:

Rick a Michonne pokračují ve své cestě do Alexandrie, když narazí na Jadis, která je chce zabít. Poperou se a Jadis je vážně zraněna, odmítá se však vzdát. Rick a Michonne ji nemohou zabít, jinak by Občanská republika našla informace o Alexandrii a tak nakonec udělají dohodu: Michonne odejde do Alexandrie, zatímco Rick se vrátí s Jadis do Občanské republiky. Jadis však Ricka podrazí, ale ji zase podrazí Michonne. Poté je Jadis pokousaná do krku chodcem, a když umírá, snaží se zjistit, kým skutečně byla. Prozradí jim, kde najdou dokumenty o Alexandrii, a Rick s Michonne se rozhodnou, že se Rick skutečně vrátí, aby se dozvěděl, co armáda chystá. Poté Jadis zastřelí a odcházejí. Gabriel mezitím zoufale čeká, kdy se s Anne zase setkají.

Trailer k páté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hanrieta

tak tohle ne -Nebavi – Negan a Daryl – to bylo jinčí kafe

7.5.2024 | 22:09:58
DebiQue

OK, ale trochu slabé dôvody sa vrátiť, keď predtým mali jasno v tom, že utekajú preč…

2.4.2024 | 22:48:12
oggY

Snad ten poslední díl bude aspoň na úrovní toho prvního…

27.3.2024 | 22:21:01
captain

Tak co k tomu říct?! Dopadlo to podle očekávání… Aspoň jsme viděli padre Gabriela, po nějaké době.

27.3.2024 | 14:13:26
Deadness

tam sú roky rokúce v apokalypse a bezmenne náhodne postavy padajú ako hrušky, ako prežili 15 rokov je otázne :D

26.3.2024 | 20:38:11
TrepyTN14

Poprvé jsme potkali 3 bělochy, moje první myšlenka = ti budou určitě zlí a byli :D Ten moderní casting je prostě pěst na oko. A jak ti šašci přežili tolik let v apokalypse, to je záhada století.

26.3.2024 | 18:14:55
Kothy

Finale se blizi.

26.3.2024 | 17:23:44
barwa.m

Super díl, konečně je po té mrše zákeřný a prolhaný..

26.3.2024 | 14:54:32
simonideos

Díl byl pro mě slabší, čekal jsem od Jadis trochu víc, ona se v podstatě sama vyřadila hned na začátku když je tak hloupě nechala útect a zranit se. A nakonec hodně vyměkla, čekal jsem že svou roli a oddanost CRM si uchová až do konce. Rick si udělal nového nepřítele. Až Gabe zjistí co se stalo, tak to určitě jen tak nenechá.

25.3.2024 | 18:51:01
Jacob17

Opět skvělý díl, který zavzpomínal na staré twd. Je zde krásně vidět, že Andrew je tou hlavní tváří celé teď universe. Velmi pěkně si na seriálu dali záležet a po 5 letech jsme se dočkali krásné podívané. Jen je mi už teď jasné, že to všechno v posledním díle nestihnou všechno vyřešit.Muselo by to být urychlené a to doufám nebude.

25.3.2024 | 13:11:09
1

Konec Ricka a Michonne

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live zahájil svou existenci roku 2024 a téhož roku skončil, takže s námi byl jen několik týdnů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a The Walking Dead: Daryl Dixon. Pro fanoušky The Ones Who Live jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama