The Walking Dead: The Ones Who Live
79/100 - 33×

The Walking Dead: The Ones Who Live

Rick a Michonne opustili seriál The Walking Dead v jeho průběhu. Zatímco Rick byl zachráněn a zajat armádou Občanské republiky, Michonne našla informace o tom, že by její láska mohla být naživu, a tak se Ricka vydala hledat. Jejich seriál se zaměřuje na jejich silné pouto, které nezná hranic.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Danai Gurira (Michonne Grimes), Pollyanna McIntosh (Anne), Terry O'Quinn (Jonathan Beale), Lesley-Ann Brandt (Pearl Thorne), Craig Tate (Donald Okafor), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Cailey Fleming (Judith Grimes), Matthew Jeffers (Nat), Antony Azor (RJ Grimes)

Rick Grimes

Rick Grimes

Bývalý vůdce Alexandrie, který je považován za mrtvého.

Sezóny 1
2024 - 2024

Rick Grimes dříve vedl komunitu přeživších nazvanou Alexandrie, nicméně během jednoho problematického dne, kdy se na komunitu valila horda chodců, se rozhodl obětovat, aby všechny zachránil. Zničil most, aby zabránil postupu chodců, ale během toho odpálil i sebe. Rick však celou událost přežil, ležel polomrtvý několik kilometrů po proudu a Anne ho zachránila.

Společně odletěli helikoptérou do Občanské republiky, kde byl Rick sice zachráněn, ale zároveň uvězněn. Ocitl se v jistém šestiletém programu, po kterém měl být vpuštěn do města, kde měl žít mírumilovný život. Rick však o to nestál, chtěl se vrátit za svou rodinou, a tak se několikrát pokusil o útěk. Během jednoho pokusu dokonce přišel o ruku.

Normálně by mu tyto prohřešky nebyly prominuty, ale Donald Okafor, vysoce postavený člen armády, se za něj neustále přimlouval, protože v něm viděl potenciál. Rick nakonec kývl na jeho nabídku, vstoupil do armády a v té figuroval několik let. Společně s Okaforem měli plány na to, jak změnit celou armádu, ale než se k tomu dostali, Okafor zemřel a Rick se znovushledal s Michonne, která ho hledala.

Rick Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
*AmPw*

The G.O.A.T.

27.2.2024 | 17:27:47
Stardos

Rick nepatřil nikde mezi mé top postavy, ale musí se mu nechat, že je opravdu tou tváří TWD a dokáže pořád dodnes bavit a má pořád co říct.

27.2.2024 | 8:19:00
Bruce.Kent

Rick je mou nejoblíbenější seriálovou postavou a ani v tomto spin offu se to rozhodně nemění.

27.2.2024 | 5:36:23
Davidoo1337

NEJLEPŠÍÍ

26.2.2024 | 18:11:18

Konec Ricka a Michonne

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live zahájil svou existenci roku 2024 a téhož roku skončil, takže s námi byl jen několik týdnů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a The Walking Dead: Daryl Dixon. Pro fanoušky The Ones Who Live jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama