The Walking Dead: The Ones Who Live
78/100 - 33×

The Walking Dead: The Ones Who Live

Rick a Michonne opustili seriál The Walking Dead v jeho průběhu. Zatímco Rick byl zachráněn a zajat armádou Občanské republiky, Michonne našla informace o tom, že by její láska mohla být naživu, a tak se Ricka vydala hledat. Jejich seriál se zaměřuje na jejich silné pouto, které nezná hranic.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Danai Gurira (Michonne Grimes), Pollyanna McIntosh (Anne), Terry O'Quinn (Jonathan Beale), Lesley-Ann Brandt (Pearl Thorne), Craig Tate (Donald Okafor), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Cailey Fleming (Judith Grimes), Matthew Jeffers (Nat), Antony Azor (RJ Grimes)

Donald Okafor

Donald Okafor

Podplukovník armády Občanské republiky, který ji chce změnit zevnitř.

Sezóny 1
2024 - 2024

Donald Okafor představuje muže, kterého by mnozí označili za ideálního vojáka armády Občanské republiky. Je loajální, odhodlaný, nebojácný a hlavně silný. Avšak na rozdíl od ostatních vysoce postavených členů armády není spokojený s tím, jak se armáda vyvíjí, a tak by ji rád změnil zevnitř. Stále si totiž stojí za tím, že je vojsko potřeba, ale to musí začít dělat jiné věci.

Dříve byl však loajální až za hrob. Ještě před pádem byl součástí americké armády, která bombardovala velká města, aby zabila co nejvíce mrtvých. Kvůli tomu Okafor musel udělat několik těžkých rozhodnutí, aby bylo dosaženo vyššího dobra. Například kvůli tomu zabil i svou vlastní manželku.

Když se mezi svěřenci objeví Rick Grimes, Okafor se na něj zaměří, protože v něm vidí potenciál. Rick však pravidelně odmítá jeho nabídku na vstup do armády. Když se pokusí několikrát utéct, Okafor se ho u vedení zastane a ani jednou ho nevyhodí. Okafor totiž věří, že právě s jeho pomocí by jednou mohl celou armádu změnit.

Donald Okafor je…

  • bývalým manželem Estelle Okafor (†)

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
simonideos

V podstatě měl jen pár dialogů co by člověk spočítal na prstě ruky. A jediný větší prostor dostal v prvním díle. Škoda, mohla to být jinak skvělá postava.

6.5.2024 | 17:50:03
Xavik

Okafor byl úžasnej.

admin
6.5.2024 | 9:21:25

Konec Ricka a Michonne

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live zahájil svou existenci roku 2024 a téhož roku skončil, takže s námi byl jen několik týdnů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a The Walking Dead: Daryl Dixon. Pro fanoušky The Ones Who Live jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama