The Walking Dead: The Ones Who Live
78/100 - 33×

The Walking Dead: The Ones Who Live

Rick a Michonne opustili seriál The Walking Dead v jeho průběhu. Zatímco Rick byl zachráněn a zajat armádou Občanské republiky, Michonne našla informace o tom, že by její láska mohla být naživu, a tak se Ricka vydala hledat. Jejich seriál se zaměřuje na jejich silné pouto, které nezná hranic.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Danai Gurira (Michonne Grimes), Pollyanna McIntosh (Anne), Terry O'Quinn (Jonathan Beale), Lesley-Ann Brandt (Pearl Thorne), Craig Tate (Donald Okafor), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Cailey Fleming (Judith Grimes), Matthew Jeffers (Nat), Antony Azor (RJ Grimes)

Jonathan Beale

Jonathan Beale

Generálmajor armády Občanské republiky, který má v komunitě skutečnou nejvyšší moc.

Sezóny 1
2024 - 2024

Jonathan Beale stojí v čele armády Občanské republiky, která představuje zřejmě nejpočetnější vojsko na celé planetě. Těší se velké autoritě a armádu vede ve starém duchu. Jde o zkušeného vojáka, který chce vyhladit všechny nemrtvé a vrátit svět do starých kolejí. Jeho prioritou je ochrana města, i když by byl raději, kdyby bylo vedeno někým jiným.

Když se v jeho armádě objeví Rick Grimes, uvědomí si, že jde o slibného muže, nicméně se mu nelíbí to, jak je problémový. Ví totiž o tom, že se už několikrát pokusil uprchnout, nicméně Donald Okafor se za něj vždycky přimluvil, tak ho nechal být.

Po letech strávených v armádě Beale začne mít Ricka čím dál raději, a tak se ho rozhodne povýšit, což znamená, že mu odhalí všechna tajemství armády Občanské republiky. Nejdříve však místo něj povýší Pearl Thorne, protože ta mu vždycky přišla spolehlivější.

Jonathan Beale je…

  • otcem Masona Bealea

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
simonideos

V podstatě měl jen pár dialogů co by člověk spočítal na prstě ruky. A jediný větší prostor dostal v posledním díle. Škoda, mohla to být jinak skvělá postava.

6.5.2024 | 17:49:00
Haras

Dostal málo prostoru

6.5.2024 | 12:33:33

Konec Ricka a Michonne

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live zahájil svou existenci roku 2024 a téhož roku skončil, takže s námi byl jen několik týdnů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a The Walking Dead: Daryl Dixon. Pro fanoušky The Ones Who Live jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama