True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Luna Garza

Luna Garza
Sezóny 3
2011 - 2013

Luna se objevuje poprvé ve čtvrté sérii seriálu jako nový objekt Samovy lásky. Protože je taky měňavec, mají spolu ti dva mnoho společného. Luna je napůl mexičanka a napůl indiánka, její matka však zemřela a byla proto vychovávána v rezervaci Navajů, kteří její schopnost považovali za zlou – Lunina matka totiž při porodu zemřela a Luna ji tak zabila, což v mytologii měňavců znamená, že se stala „Temnou čarodějkou“ (skinwalker) a může se kromě zvířat měnit i v lidi. S vlkodlakem Marcusem má malou dcerku Emmu, kterou však vychovává sama, když zrovna není ve škole, kde pracuje jako učitelka.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama