Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
95/100 - 66×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),

S03E05: The Return - Part 5

S03E05: The Return - Part 5

V žaludku mrtvého muže je nalezen Dougieho prsten a zároveň se v Pentagonu potvrzuje shoda otisků prstů s Gerlandem Briggsem. Cooper se dostává do Dougieho práce. V Twin Peaks pokračuje Hawk a Andy v prohledávání původních spisů. Zlý Cooper využívá práva jednoho telefonního hovoru z vězení a vytočením čísla spouští vězeňské alarmy. Agentka Prestonová porovnává Cooperovi otisky prstů před zmizením s otisky zlého Coopera.

cz sk
4.6.2017
57 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lamir

Cooper je „mimo“ už moc dlouho, a to jsem se na něj tak těšila! :-( Ale Jacoby mě s těma lopatama pobavil. „Dr. Ampér“ :-)

8.6.2017 | 18:38:20
Kothy

Porad se nechytam…

8.6.2017 | 17:44:12
Sinergy

Vyhrabte se ze sraček do pravdy. Toto je vaše zlacená lopata. Jen za 29,99,– … David Lynch RULEZZZ..... :) Davidův seriálový počin dostává nový rozměr. Toto je pro opravdové gurmány.

7.6.2017 | 22:16:09
WindomEarle

neskutecne zklamani tento dil..a z Coopera udelali uplneho tarda a vubec nikdo si toho ani nevsima..

7.6.2017 | 9:50:27
Hanybalys

No, chci zase normálního Coopera a ne tohodle mentála. Jak Makakus správně napsal, není to ani vtipné, ani zajímavé a jde to proti rozumu. Manželka si nevšimne že je dement, když se neumí ani najíst, ani mluvit, ani vystoupit z auta. V práci netuší, že s ním není něco v pořádku, když si ani neumí sednout a a na záchod a všude možně ho vodí jako loutku? Každému by stačilo 10 sekund na to, aby volal lékaře s podezřením na mrtvici. Asi to má něco společného s tím, že není úplný, když v tom světě jsou celkem dva Cooperové. Ten hodný a zlý. Víc by mě ale bavilo, kdyby si dva inteligentní lidi šli po krku a byli oba mentálně v pořádku s třeba by byly jinam fyziologicky poškození

7.6.2017 | 8:25:23
mabrams

Skutečně hvězdně obsazená epizoda a jedna herečka hezčí než druhá :-)

6.6.2017 | 15:01:09
makakus

Všechno jinak skvělé, ale mně osobně pořád víc irituje ten rainmanovský motiv. Manželka vidí, že její muž se chová jako po lobotomii, že ani neví, kudy nastoupit do auta nebo kde se vyčůrat, že skoro neumí mluvit – a pošle ho do práce místo na vyšetření? Vždyť těžká mozková příhoda by byla nejlogičtějším vysvětlením. A stejně nepravděpodobně se při setkání s Cooperem chovají i ostatní, není to ani vtipné, ani zajímavé. Snad se to brzy vyřeší a agent bude opět zářit. Jinak nádhera!

6.6.2017 | 11:13:17

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return, Part 18

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Filtr seriálů
Reklama