Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
96/100 - 64×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),


Donna Hayward

Donna Hayward

Doktorova dcera společná kamarádka Laury a Jamese

Sezóny 2
1990 - 1991

Roky 1990–91:

Donna chodí na střední školu v Twin Peaks. Smrt Laury ji zarmoutila, jelikož přišla o svou nejlepší kamarádku. Během prvních epizod začne chodit s motorkářem Jamesem Hurleym. Na Lauřin pohřeb dorazí i Lauřina sestřenice Maddy, se kterou se Donna a James seznámí a společně se snaží zjistit, kdo je vrahem Laury, a proč to udělal.

Rok 2017:

Postava Donny ve třetí sérii nebude. Její představitelka Lara Flynn Boyle měla problémy s ostatními herci, mimo jiné s Kylem McLachlanem, jelikož s ním dříve chodila.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Terryle

No. Holka, co to myslí dobře, ale občas by měla taky myslet, ne jenom žít podle rozevlátejch emocí. Vlastně to byla jedna z postav, co mě na TP děsně štvaly, ale přesto ten seriál fungoval. Nicméně twinpeaksovská omladina (kromě Harolda, jehož sebevraždu zrovna Donně nikdy neodpustím) mi nikdy k srdci nepřirostla, narozdíl od policejní party a těch starších z města.

27.1.2021 | 20:04:24

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return, Part 18

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama