Upload (Věčnost)
91/100 - 39×

Upload(Věčnost)

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi
hrají
Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence), Josh Banday (Ivan Spelich), Andrea Rosen (Lucy Slack)

Aleesha Morrison Downey

Aleesha Morrison Downey

Nořina kolegyně, která je rovněž andělem v Lakeview.

Sezóny 2
2020 - 2022

Aleesha pracuje v newyorské pobočce Horizenu, který vlastní digitální posmrtný život v hotelu Lakeview. Aleesha je tedy jedním z andělů v tomto posmrtném životě a má na starosti několik přenosů, z nichž jedním je například Luke Crossley. Ti dva se často popichují a vymýšlejí, jak toho druhého dostat nějakým žertíkem. Aleeshinou nejlepší kamarádkou je její kolegyně Nora a obě spolu sdílejí i nelibost vůči jejich šéfové Lucy.Foto: Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
infosh

nejlepší postava

7.6.2022 | 12:38:37

Stav titulků

Epizoda S02E07: Download

cz100%
DOKONČENO

První sérii pro vás překládali @lucius23 a @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama