Upload (Věčnost)
91/100 - 39×

Upload(Věčnost)

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi
hrají
Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence), Josh Banday (Ivan Spelich), Andrea Rosen (Lucy Slack)

Luke Crossley

Luke Crossley

Jeden z přenosů v Lakeview, který se spřátelí s Nathanem.

Sezóny 2
2020 - 2022

Luke je bývalým armádním desátníkem, který byl ve válce v Íránu. Zde přišel o obě své nohy a následně strávil pět let na vozíčku. Jelikož neviděl ze svého stavu nějaké dobré východisko, rozhodl se pro přenos do digitálního posmrtného života v Lakeview, kde už má samozřejmě i své nohy. Jeho andělem, který se o něm v posmrtném životě stará, je Aleesha.

Když do Lakeview zavítá nový přenos Nathan, Luke v něm hned spatří možného kamaráda a proto s ním od té chvíle tráví spoustu času, až se z nich skutečně přátelé stanou. Luke zná navíc spoustu cheatovacích kódů, které jim mohou usnadnit život v Lakeview.Foto: Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E07: Download

cz100%
DOKONČENO

První sérii pro vás překládali @lucius23 a @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama