Upload (Věčnost)
91/100 - 39×

Upload(Věčnost)

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi
hrají
Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence), Josh Banday (Ivan Spelich), Andrea Rosen (Lucy Slack)

Ingrid Kannerman

Ingrid Kannerman

Nathanova panovačná přítelkyně z bohaté rodiny, která má ráda Nathanův život pod kontrolou.

Sezóny 2
2020 - 2022

Ingrid pochází z bohaté rodiny Kannermanových, kteří vlastní firmu Horizen, jež vyvíjí digitální posmrtné životy, mezi které patří například hotel Lakeview. Ingrid už několik let chodí s Nathanem Brownem, který je pro ni tím nejdůležitějším člověkem na světě. Proto nad ním ráda má všechnu kontrolu, což se projeví i po Nathanově autonehodě a právě ona jej přemluví, tedy spíše přiměje, k tomu, aby se nechal přenést do Lakeview. Nathan souhlasí, ale to ještě netušil, že Ingrid bude mít kontrolu nad jeho životem i v posmrtném životě, jelikož Ingrid je tou osobou, která mu tam může kupovat věci a dopřávat různé vymoženosti. Vše ale musí odsouhlasit ona, on sám nezmůže nic.

Mezi Nathanem a Ingrid to ale postupně začíná skřípat, především Nathan to tak začíná cítit. Ingrid tomu ale nevěnuje pozornost, jelikož pro ni je Nathan stále na první místě a to je vše, na čem záleží. Je ochotná udělat cokoliv pro něj i pro jejich společnou budoucnost.Foto: Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E07: Download

cz100%
DOKONČENO

První sérii pro vás překládali @lucius23 a @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama