Upload (Věčnost)
91/100 - 39×

Upload(Věčnost)

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi
hrají
Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence), Josh Banday (Ivan Spelich), Andrea Rosen (Lucy Slack)

Nora Antony

Nora Antony

Zástupkyně zákaznického servisu, neboli jeden z andělů v Lakeview, které je přidělen na starost Nathan.

Sezóny 2
2020 - 2022

Nora je jednou ze zaměstnankyň Horizenu, která pracuje v pobočce v New Yorku. Jednou dostane na starost nový přírůstek do digitálního posmrtného života v hotelu Lakeview, kterým je Nathan Brown. Stane se tedy jeho andělem a je mu v jeho posmrtném životě k ruce. Nora si zpočátku myslí, že jde jen o dalšího nabubřelého frajírka, ale nakonec se ukáže, že je Nathan uvnitř úplně jiný, než jak se navenek jeví. Je laskavý, starostlivý a chce pomáhat chudým lidem. Vytvoří se mezi nimi blízké pouto a oba si navzájem chtějí co nejvíce pomoct.

Ve skutečném životě Nora zažívá trable se svým nemocným tátou Davem, který odmítá posmrtný přenos do digitálního života, jelikož chce odejít za Nořinou mámou do pravého nebe. Nora se ale přesto snaží jeho názor změnit. Dave by byl také rád, kdyby si ještě před jeho úmrtím Nora někoho našla, aby věděl, že tu nezůstane sama. Nora si proto začne s Byronem, kterého potká přes randící aplikaci, ale v srdci ví, že to nikam nepovede, neboť prahne pouze po jednom muži – Nathanovi. Jakou by ale spolu mohli mít budoucnost, když je ona naživu a on po smrti?


Foto: Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E07: Download

cz100%
DOKONČENO

První sérii pro vás překládali @lucius23 a @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama