Wizards (Kouzelníci: Příběhy z Arkádie)
95/100 - 4×

Wizards(Kouzelníci: Příběhy z Arkádie)

Trollové, mimozemšťané a kouzelníci budou muset bojovat v apokalyptické bitvě o nadvládu nad magií. Tato bitva rozhodne o osudu nadpřirozených světů, které jsou nyní propletené.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Colin O'Donoghue (Douxie), David Bradley (Merlin), James Faulkner (Král Artuš), Lena Headey (Morgana), Emile Hirsch (Jim Lake ml.), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Alfred Molina (Archie), Steven Yeun (Steve Palchuk), Clancy Brown (Gunmar), Darin De Paul (Bular), Stephanie Beatriz (Callista), Rupert Penry-Jones (Lancelot), John Rhys-Davies (Galahad), Angel Lin (Nari), Kay Bess (Bellroc)

Claire Nuñez

Claire Nuñez

Jimova přítelkyně a jedna z Lovců trollů.

Sezóny 1
2020 - 2020

Mladá dívka, která neměla zpočátku ani tušení o tom, že existuje skrytý svět trollů. Ten se jí odhalil, až když začala podezřívat Jima, protože se choval divně, a jakmile odhalila, že byl její bratr unesen a nahrazen podvržencem. Spolu s Jimem a Tobym se pak vydala na dobrodružnou cestu Lovců trollů a pomohla porazit mocné nepřátele.

Když Jim zachránil svět před Nekonečnou nocí, rozhodla se společně s ním a ostatními trolly odejít hledat nový domov. Později se vrátila spolu se svými přáteli v čase, aby bojovala v poslední bitvě, která rozhodne o osudu světa.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Série Tales of Arcadia

Série Tales of Arcadia se skládá celkem ze tří seriálů. Prvním je Trollhunters, následuje 3 Below a na ně navazuje Wizards. Na všech webech najdete také postavy, které se v sérii objevily, a proto je nezapomeňte ohodnotit. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama