Wizards (Kouzelníci: Příběhy z Arkádie)
95/100 - 4×

Wizards(Kouzelníci: Příběhy z Arkádie)

Trollové, mimozemšťané a kouzelníci budou muset bojovat v apokalyptické bitvě o nadvládu nad magií. Tato bitva rozhodne o osudu nadpřirozených světů, které jsou nyní propletené.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Colin O'Donoghue (Douxie), David Bradley (Merlin), James Faulkner (Král Artuš), Lena Headey (Morgana), Emile Hirsch (Jim Lake ml.), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Alfred Molina (Archie), Steven Yeun (Steve Palchuk), Clancy Brown (Gunmar), Darin De Paul (Bular), Stephanie Beatriz (Callista), Rupert Penry-Jones (Lancelot), John Rhys-Davies (Galahad), Angel Lin (Nari), Kay Bess (Bellroc)

S01E01: Spellbound

S01E01: Spellbound

Douxie studuje už několik století magii pod Merlinovým vedením, který jej požádá nyní o to, aby shromáždil ochránce Arcadie. Ten tak učiní a všichni se ocitnou na létajícím hradě Kamelot, který napadne Tajemný řád. Merlin má v plánu cestovat časem, ale to se zvrtne a část týmu se dostane do doby středověkého Kamelotu.

sk
7.8.2020
25 minut

Základní info:

Režie: Franciso Ruiz Velasco, Andrew L. Schmidt
Scénář: Marc Guggenheim, Chad Quadt, Aaron Waltke, Guillermo del Toro
Hrají: Colin O'Donoghue (Douxie), David Bradley (Merlin), James Faulkner (Zelený rytíř), Kelsey Grammer (Blinky), Emile Hirsch (Jim Lake ml.), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Alfred Molina (Archie), Steven Yeun (Steve Palchuk), Angel Lin (Nari), Piotr Michael (Skrael), Rupert Penry-Jones (Lancelot), John Rhys-Davies (Galahad), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), … 


Foto: DreamWorks

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Série Tales of Arcadia

Série Tales of Arcadia se skládá celkem ze tří seriálů. Prvním je Trollhunters, následuje 3 Below a na ně navazuje Wizards. Na všech webech najdete také postavy, které se v sérii objevily, a proto je nezapomeňte ohodnotit. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama